Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 122 10
Στριπτιτζάδικα 175210
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ξανα στον αγαπημενο "ναο" μετα απο παρα πολλα χρονια, μιας και ειδα καπου προσφατα οτι ειχε ξανα-ανοιξει... εδω και περιπου ενα χρονο. απεχω χρονια απο το στριπ πλεον και η επισκεψη ηταν ενεκα εορτων καθαρα.

το παρκινγκ αν βρεις μπροστα η' στο εσωτερικο διπλα ακριβως που εχει, εισαι οκ.
αν δε βρεις ομως και αναλογα την ημερα, μπορει να κανεις αρκετους κυκλους μεχρι να πετυχεις.

ο χωρος εχει παραμεινει ο ιδιος απο οσο θυμαμαι και νομιζω θελει μια μικρη ανανεωση για να βγαλει μια εποχιακη φρεσκαδα.
ειναι σαν να εχουμε κανει παυση στο χρονο, απο τοτε τις καλες εποχες, που δεν μπορουσες να μπεις μεσα... ακομα και δευτερα.
το τι εχω ζησει εκει μεσα απλα δεν περιγραφεται, γιατι θα εκτεθω.

λιγα σχετικα τραπεζακια γυρω απο την πιστα, οικογενειακη φαση και οχι χαος οπως αλκατραζ π.χ.
οπως μπαινεις αριστερα και τερμα τοιχος, ειναι τα πιο ¨κυριλε¨ τραπεζια, που ανεβαινεις και ενα μικρο σκαλακι-επιπεδο.
οπως μπαινεις απεναντι και ελαφρως δεξια-φατσα καρτα σου, βλεπεις το μπαρ.
διπλα απο το μπαρ και δεξια ειναι οι τουαλετες και αριστερα τα καμαρηνια.
οι χοροι (5 ευρω) γινονται στο τερμα βαθος κηπος της αιθουσας, ειτε δεξια-ειτε αριστερα.
προτιμηστε την αριστερη πλευρα της αιθουσας που ειναι πιο σκοτεινα... με οτι αυτο συνεπαγεται.
οι πριβε χοροι (50 ευρω) γινονται σε αλλο χωρο, διπλα περιπου απο τις τουαλετες.
σεξ δε ξερω αν παιζει.
πετυχαμε προσφορα ημερων, που με 10 ευρω κανεις 2 χορους και τσιμπας και ενα ποτο (εγω δεν πηρα).
τσεκαρετε τα σοσιαλ τους για παραπανω ινφοζ με προσφορες.

απο ποτα και επειδη ειμαι φαν της μπυρας γενικως, δεν εχω γνωμη αν ειναι βομβα η' καθαρα.
η τιμη τους ειναι για το απλο/μπυρα 10 ευρω.
επισης το ποτο της κοπελας δε ξερω ποσο εχει, γιατι ποτε δεν εχω κερασει ποτο σε στριπερ.
για μενα ειναι καθαρα τσαμπα φραγκα.
καλυτερα δωστα σε χορο να γουσταρεις κιολας και οχι να λες τα ιδια και τα ιδια στην αλλη, που τα εχει ακουσει καθημερινως πανω απο 10 φορες (γνωμη μου).

η μουσικη ειναι καλη και ο ντιτζεη δεν πριζει μπαλες με πολυλογια και κρυοκωλα "αστεια".
ο ηχος επισης ειναι οκ για το αναλογο μαγαζι.

το σερβις ηταν καλο, ευγενικο και δεν ειχαμε καποιο ευτραπελο.

οι κοπελες δε λεγανε και πολυ, γι'αυτο και δε συγκρατησα καποιο ονομα.
αντε να ηταν καμια 10αρια συνολικα.
η πλειοψηφια ηταν ευτραφεις, μετριες και προς τα κατω.
1-2 μοντελοειδη χωρις βυζι λεγανε κατι, αλλα και αυτες κανανε μπαμ... επειδη ηταν χαλια οι υπολοιπες.
ολες σκανε κλασσικα τραπεζακι για να σου ζητησουν ποτο η' χορο.
απο χορο στο στυλο, μονο μια σκινυ με κοντο καστανο μαλλι και μπλε συνολο ηξερε, που δυστυχως εμοιαζε με τραβελο φατσικως.
οι υπολοιπες απλα αδιαφορα και με τις ιδιες-πανομοιοτυπες κινησεις.
προσωπικα δε μου εκανε καμια αισθηση για να παρω καποια για χορο.
τελος καποιο λαηβ σοου δεν πετυχαμε, αν και ειδα διαφημιση-συνεργασια απο σουγκαρμπεημπς οτι γινεται καποιες μερες.

ο κοσμος δεν περιλαμβανει πολυ καγκουριλικι, οπως π.χ. αλκατραζ (ξανα) και δεν ειδα καποια γυναικεια παρεα επισης.

το μαγαζι θελει ριζικη ανανεωση κορασιδων πρωτα απ'ολα και μετα χωρου για να παρει παλι μπρος, γι'αυτο και η βαση στη βαθμολογια σχεδον σε ολες τις κατηγοριες.
παρολ'αυτα ισως ξαναπαω, αμα κατσει καμια αναλογη περισταση καβλαντας.
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
50.894
Πόντοι:
27.261
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, Johnny Red2, STAVROS6969 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2024
Πριν κατι μηνες τον ειχαν 10 ευρω τον χορο και ηταν αθλιος,δεν ανεβαινε η γκομενα καν πανω σου.
Συμφωνω 100% οτι ποτε δεν κερνας ποτο σε γκομενα σε στριπτιτζαδικο απολυτως πεταμενα λεφτα.
Το μονο καλο οτι δεν γινεται ο χαμος του Γκολτνεν και τουλαχιστον οι γκομενες ερχονται στο τραπεζι
review reaction 1 papaphilips
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1