Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 77 10
Sex Studio 184709
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κυριακατικη βολτουλα σε ορισμενους πορνοδρομους με σκοπο να βρω κατι φρεσκο να σπρωξω.Εν τελη κατεληξα στο στουντελο αυτο γιατι ειχα ακουσει για καποιες νεες παρουσιες.Συγκεκριμενα εχτες ηταν η EVA μια ψηλη νταρντανα πιτσιρικα Ρωσιδα με μεγαλες φυσικες βυζαρες και αματουριστικη φατσα.Προγραμμα αναλογως τι πληρωνει κανεις,εγω παντως πηρα απλο στο 20αρι.Οποιος θελει ολο το πακετο σε αυτα τα λεφτα μπορει να την παρει στα αλλα δυο της αλυσιδας αυτης.Εδωσα το μπλε και περασα δωματιο το οποιο ειναι οκ οπως παντα.Η EVA οπως προειπα ειναι πιτσιρικα απο Ρωσια με βυζαρες,σωμα με πιασιματα,ενα τατου στο μπουτι ενω δεν μιλαει σχεδον καθολου Ελληνικα η Αγγλικα παρα μονο Ρωσικα.Οταν ηρθε στο δωματιο ειπε απλα ενα γεια απ'τις λιγες λεξεις που ξερει(οι αλλες ειναι νορμαλ και στα τεσσερα )και ηρθε κοντα μου στο κρεβατι.Εβγαλε το στριγγο της και το σουτιεν και αποκαλυφθηκαν τα φυσικα χυτα βυζια της.Προκατ δεν κανει στην ουσια μαλλον λογο απειριας αλλα στη δικη μου περιπτωση εβαλε κατευθειαν το κεφαλι της κατω απ τα αρχειδια και κολλησε το στομα της πανω σε αυτα γλυφωντας τα στην αρχη σε αργο ρυθμο.Μολις ειχαμε καποια ανορθωση εβαλε και καποτα και αρχισε να πιπωνει.Παλι σε αργο ρυθμο ποτε εστιαζοντας στο κεφαλι και ποτε το εβαζε ολο μεσα.Σε μια φαση εγω της δειχνω παλι να ασχοληθει με τις μπαλες οπου αυτη τη φορα αρχισε να τα ρουφαει πιο μαεστρικα.Αρα μπορω να πω οτι στην πιπα το εχει για την ηλικια της.Οταν περασαμε στο κυριως μενου την εβαλα "νορμαλ" οπως μου ειπε και αρχισα να την καρφωνω.Η αισθηση λογο κρεμας δεν ηταν φοβερη η αληθεια ειναι αλλα οκ συνεχισα το εργο.Πηγα να ρουφηξω ρωγες αλλα ποναγε τραβιοταν οποτε αρκεστηκα στο περιφερειακο γλυψιμο.Την εστησα και στα τεσσερα για τελευταια σταση και σφυροκοπησα μεχρι να ερθει το τελος με θεα την νεανικη πατουρα της.Οταν βγηκα μου εδωσε μαντηλακι να σκουπιστω ντυθηκε κι αυτη και αποχωρησε.
Ηταν μια καλουτσικη καταθεση με ενα νεο τζουσι μωρο που ισως επαναληφθει στο μελλον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tepes, Nubic, giorgiodelafuentes2

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού