Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 84 10
Sex Studio 139628
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επίσκεψη στο εν λόγω studio την προηγούμενη εβδομάδα για να φάω σοκολατίνα πάστα.Βγαινει στο σαλόνι η Annabelle με τις βυζαρες κ την κωλαρα της κ δίνω 40 το απλο για να την δοκιμάσω.Κάνω γρήγορο ντουζάκι κ να σου μπαίνει στο δωμάτιο κ παίρνει την πετσέτα να με σκουπίσει.Πολυ θετικό εκ μέρους της.Ξαπλώνω ανάσκελα στο κρεβάτι κ την λέω in English να έρθει πάνω μου κ να μου φέρει τις βυζαρες της στο προσωπο μου να τις γλυψω.Παραληλα της έδινα κωλοσκαμπιλα χωρίς να δυσανασχετεί.Δυστυχως η μαλακω δεν είχε κάνει μπάνιο και τα βυζολουτρα δεν είχαν άρωμα φρεσκάδας.Παω να την φιλήσω στο στόμα αλλά μου γύρισε το μάγουλο.Στη συνέχεια άρχισε αυτή να με φιλαει στο λαιμό κ στα αυτιά κ κατέβαινε αργά κ αισθησιακά όλο κ πιο χαμηλά όπου μου έβαλε σκούφο κ ξεκίνησε μια ωραία πίπα βεντουζατη με dt αλλά χωρίς να γλυψει τα καμπανελια.Στο γαμήσι τώρα έπαιξαν τρεις στάσεις cowgirl,missionary κ doggy style όπου στο τέλος εχυσα πάνω στην κωλαρα της.Αντεχει το δυνατό πιστονιασμα.Δηλωνει Colombiana,αλλα όρκο δεν παίρνω.Όταν βγήκα απο το δωμάτιο μου είπε ο φίλος μου ότι μπήκε αμέσως στον επόμενο χωρίς να πάει για φρεσκάρισμα.Απαραδεκτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2023
Όνομα κοπέλας
Ανναμπέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
5.001
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sex volcano, Tiger Ver., savvass και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2023
Και εμένα έτσι με είπε αλλά θυμίζει πολυ αφρικανα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1