Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 128 10
Sex Studio 166419
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τζεναρα λοιπόν..άλογο διμετρο με στρογγυλά πεταχτά καπούλια,μπουταρες και βυζάρες.Φατσα μεσογειακή με σγουρό μαύρο μαλλί θυμίζει λατίνα.Όμορφα μάτια κτλ.
Ευγενέστατη και γλυκομίλητη.
Ξεκίνησε με μια αξιόλογη πίπα που έδειχνε να απολαμβάνει με κοιτάγματα στον καθρέφτη αλλά και προς εμένα.Εχω τουμπανιασμενος δεν χορταινα χαιδεμα στην κωλάρα της και τις μπουταρες της .Κατόπιν όρμηξα στις θεϊκές βυζάρες της,που δεν χορταινα να πιπίλαω και να
γλύφω.Αυτη μου έδινε ποτέ την μια βυζαρα στο στόμα μου πότε την άλλη.Και μετά έπιασε και τις δύο μαζί και μου τις εχωσε στην μούρη.Στα του αγώνα καβάλησε το εργαλείο αριστοτεχνικά και έδωσε αρκετό πόνο με γρήγορο τέμπο..Έδειχνε να γουστάρει,βογγουσε και έβγαζε αρκετά υγρά κάτω..Εγώ απολάμβανα το θέαμα από τον καθρέφτη στο ταβάνι που έδειχνε ένα καθαρόαιμο αραβικό άλογο να έχει καθήσει αριστοτεχνικά και τα καπούλια να διαχωρίζονται εκατέρωθεν των αρχιδιων μου.Επισης οι μπουταρες αγκάλιαζαν αριστοτεχνικά τους μηρούς μου.Καθολη την διάρκεια φορούσε τα μαύρα προστυχα ψηλοτάκουνα και το σκηνικό ήταν ακόμα πιο καβλιαρικο.Σηκωνεται και με τραβάει και μου δείχνει να την γαμησω στα τέσσερα.Στηθηκε άψογα και μου το δώσε στο πιάτο .Τρελαμενος από Καυλα εγώ της τον έμπηξα γρήγορα και την πήγα κωλοφεραντζα σαν κομπρεσέρ.Αυτη έπιανε τον τοίχο με τα σέξι δάχτυλα της και φώναζε γάμα με γαμα με, όλο μέσα.Εχυσα ποτάμια.Κατοπιν ακολούθησε μασαζακι από αυτήν με λαδακι για αρκετή ώρα.Οχι τέλειο αλλά φιλότιμο και ρωτούσε αν ήθελα πιο δυνατά πιο χαλαρά κτλ.Τελειωσε το μασαζακι χαιρετηθηκαμε έκανα ένα ντουζακι να φύγει το λάδι και έφυγα ξαλαφρωμενος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.412
Πόντοι:
3.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 •Alfie, Karaman 7, kassler και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού