Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831689
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κανονική βαθμολογία μου είναι: 8-9-10-10-10-9, αυτή είναι η τελευταία μου κριτική που με περιορίζει το σύστημα, απ' την επόμενη όλα Ο.Κ. Επίσκεψη Παρασκευή 4/9 στις 9:45 το βράδυ, απογευματινή βάρδια η Σοφία, Βουλγαροτσέχα όπως μου είπε αν & μιλάει άψογα ελληνικά. Για το χώρο έχω πλέξει τους διθυράμβους μου & τίποτα δεν είναι πλέον ικανό να μου χαλάσει την άποψή μου για το συγκεκριμένο μαγαζί. Απλά να πω ότι για μια ακόμη φορά η τσατσά ήταν ευγενέστατη & parking βρήκα πανεύκολα πάνω στη Φυλής. Η Σοφία είναι ένα υπέροχο ξανθό μωρό 20φεύγα με υπέροχο γεμάτο τριαράκι βυζί, φοβερό σωματάκι, κωλαράκι προκλητικό το οποίο αν & μου φάνηκε μικρό στην αρχή, στο δωμάτιο μετάνιωσα πικρά που δεν πλήρωσα για να το πάρω. Μόνο στη φατσούλα υστερεί λίγο. Πλήρωσα 60 ευρώ για 69 & ισπανικό (40 ευρώ το απλό, από ένα δεκάρικο επιπλέον το 69 & το ισπανικό). Η Σοφία διαχυτική, αρχίζει με φιλάκια κλασσικά & στη συνέχεια με ρωτάει αν θέλω να κάνουμε μαζί το 69 ή να με γλείψει πρώτα εκείνη & μετά εγώ. Επέλεξα το δεύτερο, πίπα πολύ καλή & ενώ την έγλειφα λιγουρεύτηκα τις βυζάρες τις & την αρχίζω στο ισπανικό, πρώτα αυτή από κάτω & μετά αυτή καθιστή κι εγώ όρθιος. Στη συνέχεια αυτή από πάνω όπου είχα όλη την πολυτέλεια να χαϊδεύω τις βυζάρες της, μετά ιεραποστολικό & τέλος στα 4 όπου λιγουρεύτηκα το κωλαράκι της (την επόμενη φορά θα το τιμήσω). Τελείωσα με μία υπέροχη πίπα & μαλακία. Εν τέλει πολύ καλή περίπτωση η Σοφία αν & όχι Εύα, που είναι σίγουρα η καλύτερη που έχω πάρει στο studio μέχρι στιγμής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.962
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού