Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 237 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανή τσάρκα μετά τις 12 στοχευμένα στο las vegas για να συναντήσω το πουλέν μου την Σουζάνα δεν το κρύβω ότι είμαι μεγάλος fan της. Είπα ότι αν δεν την πετύχω τις μεσημεριανές ώρες θα φύγω και θα επιστρέψω αργότερα, τελικά ήμουν πολύ τυχερός και χαρούμενος που την πέτυχα σήμερα το μεσημέρι γιατί δεν ήθελα να φύγω άχυστος, όποιος πάει σήμερα στο las vegas θα την πετύχει στο μέσα αριστερά στούντιο. Μου είπε ότι θα είναι ως τις 8 το απόγευμα σήμερα και αύριο Κυριακή από νωρίς το μεσημέρι ως τις 10 το βράδυ. Περιττό να πω ότι τις τελευταίες 15 μέρες πέρασα μαζί της 4 φορές και σκοπεύω να ξανά βγω πάλι βόλτα λίγο αργότερα για ένα repeat με την Σουζάνα. Η κοπέλα με εξιτάρει απίστευτα στο κρεββάτι έχω βρει τον μάστορα μου που λέμε στην αργκό της πιάτσας, φουλ προκαταρκτικά και απίστευτη πίπα από την πλευρά της με μπόλικο καραμέλωμα και αρχιδογλύψιμο. Στο σεξ πολύ συμμετοχική χωρίς κανένα ίχνος προσποίησης και κομοδινιάσματος, όπως και στο social κομμάτι μπορείς να πεις δυο κουβέντες μαζί της γιατί είναι άτομο πρόσχαρο με πολύ θετική ενέργεια και όμορφα ενδιαφέροντα για την ζωή. Γενικά όποιος είναι καθαρός περιποιημένος με δροσερή αναπνοή της φερθεί σωστά και ευγενικά η Σουζάνα θα τον ανταμείψει γιατί είναι κοπέλα που σέβεται και τιμάει τα χρήματα που αφήνει ο πελάτης και δεν θέλει γενικά να φεύγει κάποιος δυσαρεστημένος. Ξέχασα να πω ότι πέρασα με 40 ευρώ πρόγραμμα που περιλαμβάνει ελεύθερο στοματικό, φυσικά πήρα και το εξτραδάκι μου από την μεριά της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
7.157
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karaman 7, Blastbeat208, al pacino και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού