Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπήκα εχθές το βράδυ στο venus. μήπως πετύχω την Κατερίνα για την οποία είχα ακούσει πολύ καλά λόγια .Βγήκε πρώτα η Κατερίνα ψηλή κοκκινομάλλα όμορφο σφιχτό σώμα,καυλόφατσα φουλ και φωνή το ίδιο.Με μερικά τατού στο σώμα της.Μετα βγήκε μια λατίνα η Ρόζα.Ομορφη παρουσία.Καυλέτο καλό αλλά θυμάμαι ότι την είχα πάρει μια φορά και ήταν σούπερ φόλα μέσα .Οπότε διάλεξα την Κάθριν .Η καθριν τα κάνει όλα.και συμφέρει.Στο 69 πάρκαρε την
όμορφη κρητικιά κωλάρα της στα μούτρα μου και ξεκίνησε το πανηγύρι.Το έλιωσα στο γλείψιμο το κωλοτρυπιδι της αλλά και το μουνάκι της ενώ χάϊδευα και δάγκωνα απαλά που και που τα σφιχτά κωλομάγουλα της.Αυτό που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση και μετρά ΠΑΡΑ μα ΠΑΡΑ πολύ σε εμένα ήταν η καθαριότητα της.Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή.Και η σούφρα της γυαλί και πεντακάθαρη.Το δέρμα της πεντακάθαρο και βελούδινο.Ρε φίλε χαιρόσουν να χαϊδεύεις και να γλείφεις παντού.Βυζάκια με πολύ όμορφη ρώγα κτλ .Επίσης παιίχτηκαν επικά γλωσσόφιλα με φουλ καυλωτικό ύφος της Κατερίνας κατά το σφυροκόπημα.Το μόνο λίγο αρνητικό ότι με πονούσε λιιιιγο στο κλαρίνο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2023
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.412
Πόντοι:
3.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Solar, alladalla, Karaman 7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού