Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 237 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή τσάρκα και αφού πέρασα πρώτα από το Venus 2 μπας και πετύχω καμία Ριτα( δεν έχει επιστρέψει ακόμη για όσους αναρωτιούνται )κατέληξα στο εν λόγω μαγαζί. Να πω βέβαια πρώτα πως η κοπέλα στο venus2 ήταν σε πρόγραμμα και δε μπόρεσα να τη δω για να ενημερώσω κατάλληλα. Αλλά έπεσε πολύ διαφήμιση από την ταατσα, όποτε δεν ξέρω. Συνήθως όταν την ανεβάζουν πολύ την κοπέλα είμαι καχύποπτος για φόλα όποτε έχω ενδοιασμούς. Να πω δε πως η ταατσα εκεί ήταν φωτιά και μάλλον διαβάζει εδώ όποτε σκάει με κοιλιές έξω, ριγμένες ζακέτες από τους ώμους και δε ξέρεις τι να διαλέξεις αυτήν η την κοπέλα;

Πολύ μακρυγορησα όποτε πάμε να πούμε για το Las Vegas και την Σούζη. Γενικά καλή περίπτωση, (την θυμόμουν και από το βίλα εροτικα) για όσους ψάχνουν μιλφοκαταστασεις. Ψηλή ξανθιά αδύνατη. Καλούτσικη σώμα για την ηλικία της, με στήθος σχετικά μικρό και την κλασική χαλάρωση λόγω ηλικίας. Μικρό κωλαρακι, απαλό δέρμα και χαμογελαστή. Στο πρόσωπο καλούτσικη (φαίνεται να ήταν φωτιά στα νιάτα της). Τα προγράμματα είναι τα κλασικά ξεκινώντας από 30. Στα του αγωνα τώρα πίπα καλή με χέρι λίγο και με γλύψιμο στα αρχιδια και προκαταρκτικά με χάιδεμα φιλια στο σώμα κτλ μέχρι να κατέβει κάτω. Και στο σεξ δεκτική, χωρίς όχι και ξενερωματα. Παίχτηκαν δυο στάσεις και κατάθεση μέσα στο προφυλακτικό. Γενικά είναι από τις κοπέλες που δεν τα κλαις σίγουρα τα λεφτά σου και θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά. Στο τέλος λίγο σοσιαλ χαλαρό περί ανέμων και υδάτων, ωραίο τυπακι και ακομπλεξάριστη χωρίς ύφος ( κάτι που το εκτιμώ γενικά). Για κάποιον που είναι για μιλφοκαταστασεις θα την πρότεινα, για πιπινολατρες όχι. Όπως και να έχει είναι κάτι περισσότερο από μια τίμια κατάθεση. Αυτά μάγκες καλή χρόνια σε όλους με υγεία και καλά βόλια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σούζη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
639
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Salonikiospetitelover89, Κούλης Χρυσός, pasok και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2023
Τη Ρίτα δεν την έχω πετύχει στο Venus2. Αξίζει σαν κοπέλα και εμφάνιση; Έχει κάτι ιδιαίτερο που αξίζει να σημειωθεί; Μ' αυτή που έχω συναντηθεί είναι η Βλάντα, που ε΄χω περάσει καταπληκτικά. Που είναι αυτή η ψυχή; Μου λείπουν τα γλωσσόφιλά της!
review reaction 1 AlanPar
19 Ιανουαρίου, 2023
Νομίζω πάνω κάτω όλοι ξέρουν η ρότα τι προσφέρει αρκεί να διαβάσουν τις κριτικές της. Σίγουρα προσφέρει πρωκτικό νομίζω και έχουν αναφερθεί γλυφοκωλια αλλά εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο μέσα μαζί της. Γενικά ειναι συμπαθητική παρουσία με καλό σώμα για την ηλικία της και ωραίο τυπακι μέσα. Δεν δυσανασχετεί
09 Μαρτίου, 2023
Μάγκες κάντε κρούση στην υπηρεσία για παρτούζα. Μας έχετε καβλώσει με τις περιγραφές. Ο τολμών νικά!!!
review reaction 1 AlanPar
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3