Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831689
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά κι εγώ που τίμησα την ξακουστή Άντζελα που τυγχάνει να είναι & ιδιοκτήτρια του ξακουστού οίκου στο νούμερο 104 & για τον οποίο πρέπει όλοι οι μπουρδελιάρηδες να είμαστε περήφανοι καθώς είναι ΠΟΛΥ μπροστά σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο μαγαζί. Κριτική για το χώρο έχω ξανακάνει, έχω πλέξει τους διθυράμβους μου, οπότε περιττό να αναφερθώ ξανά. Ενδεικτικά να πω ότι αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα τη μέγιστη δυνατή βαθμολογία σε όλα χωρίς δεύτερη κουβέντα, μέχρι & η τσατσά στη συγκεκριμένη βάρδια ήταν ευγενέστατη! Μόνο στην Άντζελα θα έβαζα 9 όχι για το λόγο που θα αναλύσω παρακάτω, αλλά για το σιλικονάτο βυζί, προσωπικά με ξενερώνει. Πριν προχωρήσω λοιπόν στην περιγραφή να σημειώσω κάτι: Πραγματικά απορώ με ορισμένους εδώ μέσα που φαντάζομαι θα έχουν & περισσότερα χρόνια μπουρδελοπείρας από εμένα που αναρωτιούνται ακόμα αν η Άντζελα είναι τρανσέξουαλ... Ρε παιδιά έλεος, αλλά κρίνοντας απ' τη φωνή μόνο αν είσαι άσχετος μπορείς να ΜΗΝ καταλήξεις στο συμπέρασμα ότι η Άντζελα είναι τρανς! Δεν υπάρχει περίπτωση γυναικεία φωνή όσο μπάσα κι αν είναι να είναι έτσι! Εξ' άλλου η ίδια η Άντζελα το παραδέχεται στις σελίδες 46-47 του ανάλογου thread. Πέραν τούτου όμως μιλάμε για μια ΑΨΟΓΗ επαγγελματία, πράγμα αναμενόμενο βέβαια αν κρίνουμε κι απ' τη γενικότερη εικόνα του μαγαζιού του οποίου είναι ιδιοκτήτρια. Προχωράω στο ψητό, κουβεντούλα με το που μπαίνει, προκαταρκτικά, πολύ καλή πίπα αλλά όχι τέλεια κατά τη γνώμη μου καθώς δε χρησιμοποιεί σχεδόν καθόλου δόντια (χρειάζονται λίγο κι αυτά), γλείφει & τις μπάλες, γλειφομούνι, ισπανικό, ποδολαγνεία & ποδομαλακία & προχώρησα στο κυρίως ψητό. Κανονικά σε τρεις στάσεις, ιεραποστολικό, πισωκολλητό & αυτή από πάνω & μετά από πίσω όπου πραγματικά χάρηκα που έσκισα αυτήν την ΚΩΛΑΡΑ. Τελείωσα στα πόδια της χωρίς καπότα εννοείται, ήταν το μόνο σημείο που άφηνε καθώς δεν έκανε 100άρι λόγω αυξημένης κίνησης. Με χαιρέτησε πολύ ευγενικά & μου έδωσε την πληροφορία πως γύρω στις 15 το studio θα κλείσει για μερικές μέρες για γενική ανακαίνιση, θα το κάνει διώροφο με το πάνω δωμάτιο να διατίθεται για τα 90άρια & κατοστάρια προγράμματα, τα κάτω δωμάτια θα αποκτήσουν "στυλ" όπως μαροκινό κ.τ.λπ., όπως στα sex hotels. Αυτά για την Άντζελα, όσοι δεν πρόλαβαν ας περιμένουν μέχρι την επόμενη Κυριακή που απ' ό,τι μου είπε θα ξαναδουλέψει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.962
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού