Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Sex Studio 186524
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Στάση στο ΣΠ40. Παρουσίαση της Λατίνας Καρολίνας.Μια λεπτή κοπελίτσα γύρω στο 1,70 σγουρό μαύρο μαλλάκι ,φοράει γυαλιά και σιδεράκια στα δόντια.Λεπτο κωλαρακι και ωραίο νεανικό βυζάκι.Μικρουλα 22-23 χρόνων .Έτσι!
Πέρασα, ετοιμάστηκαν και ήλθε .Χαιρέτησα ,αλλά συννενόηση μηδέν .Μιλά μόνο Ισπανικά.
Φιλιά no, ίσα που έδωσα δυο φιλιά στα βυζάκια της και πάει κατευθείαν στην πίπα.Μια πίπα μονότονη και αδιάφορη Αρχιδια δεν γλύφει .Δάκτυλο στην κωλοτρυπα δεν δέχεται, στο μουνι ναι ,αλλά είχε τόσο τζελ που το χέρι μου έσταζε μετά.Χμμμ;
Όταν τελείωσε την μονοτονη πίπα συνέχισα με πισωκολητο Ασάλιωτα και μια καί δεν έβλεπα και καμιά ιδιαίτερη συμμετοχή ,ολοκλήρωσα έτσι.Σηκωθηκε χαιρέτησε (με νεύμα) και έφυγε.
Ήταν μια αδιάφορη συνάντηση με μια νεαρή κοπελιτσα που την ξεχνάς και πας παρακάτω.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
18.566
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, giorgiodelafuentes2, Johnstef και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2022
Δυστηχως λογω βαρεμαρας και μη ορεξης δεν ανεβασα κριτικη για την κοπελα αλλα δεν ειναι τοσο χαλια οπως τα λες.
Ναι μεν αυτα που αναφερεις στο περιπου θα μπορουσα να συμφωνησω αλλα τα θετικα σε αυτη την κοπελα δε μας ταπες, που αυτα ειναι σημαντικα και καλυπτουν τα υπολοιπα ( ατνηυικα ).
Πολυ στενο μουνι παρολο που βαζει ενα μπουκαλι τζελ τα αισθανεσαι ολαααααααα σφηχτα.
Δεν δυσανασχετησε πουθενα αλλα ακολουθει σε ολα τα νορμαλ που θα ζητησεις.
Ωραιο κορμακι λεπτο με ομορφο κωλάρι, νεναικο σωματοτυπο χωρις περιτα κιλακια δωθε κειθε.
Μικρουλα ειναι και οχι πορνοσταρ αλλα απλα να περασεις ομορφα με εσενα να κινεις τα νηματα στα του αγωνα.
Δυο αντε τρεις φορες μια χαρα ειναι η κοπελα. Οχι κατι ουάου αλλα το ευχαριστιεσαι λογω στενοτητας κολπου.
review reaction 1 baroc
20 Νοεμβρίου, 2022
Αγαπητέ claimain νομίζω ότι τα μισά που αναφέρεις τα είπα.Οτι είναι μικρούλα,λεπτουλα λεπτό κωλαρακι όμορφα βυζάκια .
Τώρα πιθανόν με σένα ναχε μια καλύτερη συμμετοχή οπότε την είδες πιο θετικά.
Άλλωστε λέμε όλοι τη γνώμη μας και ο μο μετράει
Εξάλλου με τα κορίτσια είναι και στιγμές .Πχ εδώ με την Έμμυ έχω περάσει καλά αλλά έχω φάει και φόλα
review reaction 1 Johnstef, claimain
20 Νοεμβρίου, 2022
Επίσης κάποιος που την πήρε στο Λιοσίων 73 Α τα είδε χειρότερα από μένα .
review reaction 1 Johnstef
25 Δεκεμβρίου, 2022
λοιπόν, επειδή κάποιοι ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΗΛΙΘΙΟΥΣ με τις παραπληνητικές κριτικές ή σχόλια που γράφουν στις κριτικές των άλλων, επιτρέψτε μου κι εμένα ένα σχόλιο:
α) ο συναγωνιστής baroc έχει απόλυτο δίκιο για το θέμα της συνεννόησης και συμμετοχής. Καμιά συνεννόηση, σε κοιτάει με απλανές βλέμμα αν δεν μιλάς ισπανικά, συμμετοχή ανύπαρκτη.
β) ακόμα κι αν η κοπέλα είναι στενή - όπως φαντασιώνονται μερικοί-μερικοί - με τόσο λιπαντικό που βάζει δεν θα το διαπιστώσουμε ποτέ. Μέσα της δεν αισθάνεσαι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.
γ) δεν δυσανασχετεί αλλά ακολουθεί; πώς ακριβώς; αποφεύγοντας τη διείσδυση; μαζί μου, όταν ήταν ανάσκελα προσπαθούσε να με εμποδίσει να της τον δώσω βαθιά και στα τέσσερα μου έφευγε προς τα εμπρός κι έκανα μπράτσα για να την τραβάω προς το μέρος μου.
ΕΛΕΟΣ με τους παραμυθάδες!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4