Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το τελος της βολτας μου σημερα αλλα και η αρχη ηταν στο στουντιο Allien.
Αξιο αναφορας οσο δε παει.Παρολο που εχω γραψει και δικαιως ασχημες κριτικες για το εν λογο στουντιο σημερα με αποζημιωσε με το παραπανω.
Ονομα κοπελας LEYLA.
Κορμι κορμαρα πραγματικου μοντελου εσωρουχων και λιγα λεω.Θα προσπαθησω να τη δειξω μεσα απο τον γραπτο μου λογο οσο μπορεσω χωρις καμια υπερβολη.
Ψηλη κοπελα μελαχρινη οχι πολυ ομως αλλα οσο πρεπει δηλαδη οχι ηλιοκαμμενη.
Ποδαρες ολοισιες με γαμπες αβαν γκαρντ ατελειωτες και πανεμορφα πατουσακια για τους λατρεις.
Βυζια τοσο οσο να χωραει στο χερι σου και σχημα δακρυ το απολυτο σχημα.Ρογες που στις δινει να γλυψεις και μετα περαγονται.
Σωματοδομη σφιχτη στην οψη αλλα μαλακια οσο πρεπει να εχει μια γυναικα.Απαλο δερματακι λειο προσεγμενο.Πρεπει να αφιερωνει πολλες μα πολλες ωρες στην εμφανιση της και το κορμι της.
Κωλος χαρμα οφθαλμον μοντελου κωλος στημενος στη θεση του καλοσχηματισμενος ουτε τσουπωτος και ουτε κυταριτιδες κτλ.Μιλαμε για το ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ.
Προσωπο Κ Α Υ Λ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
Στα του αγωνα περασα παρα μα παρα πολυ ομορφα.Η Λευλα κανει πολλα προκαταρκτικα ωστε να σε καυλωσει με γλειψιματα με χαδια σε ολο το σωμα σου με φιλια οχι στομα .Χαιδευεται πανω στο καυλι σου με λιγα λογια οταν θα σου φορεσει το σκουφι θα εισαι τεντα ρεντα.Σε ολες τις στασεις που καναμε ( 4 ) σημετειχε σαν να ημουνα το αγορι της το ζουσε ρε παιδακι μου η κοπελα.Δεν ακουσα οχι μη κτλ.
ΜΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΓΑΜΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2022
Όνομα κοπέλας
Leyla
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
claimain
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
6.035
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, olddog, mauros gatos(1) και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού