Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμενη καταδρομικη σημερα για κασσανδρας 3 οροφο.
Ειπα μια που ηρθα και εκανα τοσο δρομο ας δω και τα περιξ οπου δε θα σχολιασω εδω αλλα στο forum.
Χριστινα λοιπον ξανθια κοπελιτσα καπου στα 23 με 25 με μετριο υψος και μακρια μαλλια κατω απο τους ομους.
Ομορφη σιλουετα δε θα ελεγα μοντελε αλλα ειναι άλλου τυπου λιγο ποιο ζουμερη.Καλο κορμι εχει και μπουτακια και κωλαρακι ολα ομορφα ειναι.Δεν ειναι ομως οπως της Βαλεριας που ολα της ειναι στητά και μοντελε κορμαρα.
Βυζι το χριστινακι 3αρακι το κανω αλλα οχι γεματο οχι στητο παντος δεν με χαλασε τα εγλυψα καλα both.
Στα του αγωνα πουθενα δεν ειπε οχι,καναμε 4-5 στασεις οσες εγω ηθελα και δεν δυσανασχετησε ουτε ουφ τιποτα.Σε ολα ακολουθουσε με καυλες παρακαλω.Μα να τη γαμαω και να βλεπω το προσωπό της και να λιωνω απο την καυλα.Αυτη η γυναικα εκει ειναι το δυνατό της χαρτι να την βλεπεις και να χυνεις.Εχει ρε παιδι μου το προσωπο του σκιστο μου το μουνακι μου σκιστο μου.Αυτα τα βλεπεις μεσα δωματιο εκει βλεπεις ολους τους μορφασμους που κανει.Στο σαλοναρισμα δεν το δειχνει οσο θα επρεπε.
Μιλησα με Βαλερια που γνωριζει αγγλικα πιασαμε την κουβεντουλα και να την εχω κανα δεκαλεπτο χωρις να ενοχλει ο ευγενεστατος τσατσος και να προσπαθω να την πεισω εστω για μια φωτογραφια live και να μην θελει με τιποτα.Εβαλα τα δυνατα μου αλλα δεν τα καταφερα οσο και να ηθελα.Ομως η ιδια μου εδωσε μια δικια της που λιγο πολυ κατι φαινεται.Θα τη δειξω στο forum. Αυτα κυριοι ευχομαι καλα γαμησια με κοριτσια που το ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΞΕΠΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βαλερια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
claimain
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
6.035
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, giorgiodelafuentes2, olddog και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2022
Την είδα χτες, απίστευτο μουνάκι και αυτή και η Βαλέρια
review reaction 1 claimain
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1