Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα σε όλους. Σήμερα πρώτη φορά (12/06/22) αποφάσισα να περάσω για πρώτη φορά στη ζωή μου από αυτά τα μέρη για να περάσω κ εγώ λίγο καλά σε αυτό το κομμάτι μιας και ήταν η πρώτη μου φορά γενικά.. Που να ξερα.. Για κακή μου τύχη λοιπόν, μπαίνω μέσα στο συγκεκριμένο χώρο υποτίθεται μόνο για να δω.. Αρχίζουν έρχονται οι κοπέλες μια μια.. Καμία δεν μου έκανε κάποια τρομερή εντύπωση πέρα από την Κατερίνα που ίσως ξεχώρισε λίγο γιατί ήταν πάνω κάτω του στυλ μου(μικροκαμωμένη, μελαχρινή, στήθος ούτε πολύ μεγάλο ούτε μικρό, ετσι όπως μου αρέσει κ αρκετά καλό κωλαράκι..) Να συμπληρώσω ότι η συμπεριφορά της τσατσάς ήταν αρκετά πιεστική, γιατί εγώ ήθελα να εξερευνήσω κανένα μέρος ακόμα μέχρι να αποφασίσω, αλλά αυτή άρχισε τα δικά της σε φάση: Πόσες ακόμα θες να δεις; Πέντε σου έδειξα διάλεξε μια και πάρε, να γαμήσεις ψάχνεις όχι παντρειά.. Τέλος πάντων είπα να δώσω μια ευκαιρία στην Κατερίνα μιας που ήταν η πιο ωραία απ' όσες είχα δει και από τα προηγούμενα 2-3 που μπήκα.. Πάρα πολύ κακή απόφαση..
Μην τα πολυλογώ μπαίνω στο δωμάτιο, κάθομαι και περιμένω κανένα 5λεπτο μέχρι να έρθει κ αυτή. Φτάνει η ώρα λοιπόν που μπαίνει μέσα. Εγώ καθιστός στο κρεβάτι με το μποξεράκι. Περίμενα να έρθει πρώτα και μετά να το βγάλω γιατί μου φαινόταν λίγο άβολο να την περιμένω γυμνός μέχρι να αποφασίσει να έρθει.. Με βλέπει λοιπόν, δεν θυμάμαι καν αν είπε ένα γεια η κάτι, κάθεται στο κρεβάτι και μου λέει: Αυτό δεν θα το βγάλεις τι περιμένεις; Της λέω προτιμώ να έρθεις να μου το βγάλεις εσύ.. Με κοιτάει λίγα δευτερόλεπτα χωρίς να μιλάει και μου λέει: Είναι η πρώτη σου φορά; Κ της απαντάω πως ναι είναι πρώτη φορά. Εκείνη την στιγμή δεν ξέρω τι έπαθε, σαν να ξενέρωσε που το άκουσε αυτό, γυρνάει το κεφάλι της από την άλλη μεριά και παίρνει μια έκφραση που ένοιωσα λες και μου κατέβασε ότι καντήλι υπάρχει.. Γυρνάει πάλι προς τα εμένα και μου λέει: Τέλος πάντων άντε κατέβασε το και αυτό.. Εκείνη τη στιγμή ξενέρωσα αρκετά διότι κατάλαβα ότι έπεσα σε περίπτωση που το κάνει τελείως από αγγαρεία.. Αρχίζει τέλος πάντων να μου τον παίζει λίγο, κ εγώ λίγο το άγχος που είχα λίγο η συμπεριφορά της που ήταν τελείως ξενέρωτη, δυσκολεύτηκα αρκετά να ανταπεξέλθω με αποτέλεσμα τα πρώτα 5 λεπτά να ήταν να μου παίρνει πίπα χωρίς κανένα αποτέλεσμα.. Τότε ξενέρωσα ακόμη πιο πολύ αλλά έβαλα τα δυνατά μου, έπιανα όσο μπορούσα μπας και μου έρθει η όρεξη, έβαλα και την φαντασία μου να δουλέψει λίγο παραπάνω και με τα πολλά κάτι κατάφερα.. Μόλις νοιώθω ότι είμαι έτοιμος της ζητάω να σταματήσει και να γυρίσει για να κάνω κ εγώ τίποτα.. Δεν παίρνω καμία απάντηση, κάνει σαν να μην με άκουσε ή σαν να μην καταλάβαινε Ελληνικά, κάτι που δεν ίσχυε γιατί μια χαρά τα μιλούσε στην αρχή. Τέλος πάντων λέω ας την αφήσω λίγο ακόμα μπας και φτιαχτώ λίγο παραπάνω και μετά από κανένα λεπτό σταματάει και μου λέει: Αν νοιώθεις ότι θες να τελειώσεις κάντο μην κρατιέσαι.. Χωρίς να έχω μπει δευτερόλεπτο εγώ εντωμεταξύ. Σκαλώνω λίγο και της λέω πως αν ήταν να έρθω εδώ για να μου τον παίξεις καθόμουνα και σπίτι μου και το έκανα μόνος μου, τσάμπα κ ολας.. Και μου απαντάει: Καλά κάνε ότι είναι να κάνεις αλλά γρήγορα γιατί δεν έχεις και πολύ χρόνο.. Τα παίρνω λίγο αλλά δεν το δείχνω και της λέω να κάτσει στα τέσσερα.. Με βοηθάει λίγο να μπω μιας και ήταν πρώτη φορά όπως είπα και πριν, και αυτό ήταν το μόνο πράγμα που έκανε καθ' όλη τη μικρή διάρκεια που κράτησε όλο το συμβάν. Δεν κάνω καμία πλάκα, ένοιωθα λες και την είχε πάρει ο ύπνος, λες και γαμούσα κάτι άψυχο. Δεν κουνιόταν καθόλου, δεν έβγαζε κανέναν θόρυβο και το μόνο που έκανε είναι να ξαπλώνει στο κρεβάτι με το κεφάλι κάτω σαν λιπόθυμη.. Εκείνη τη στιγμή ξενέρωσα τόσο πολύ που ακόμα και αυτό το λίγο που μου είχε καταφέρει να σηκωθεί δεν άντεξε και υποχώρησε.. Μετά από ούτε δύο λεπτά υποτιθέμενου γαμησιού, ξυπνάει, μου τον βγάζει και λέει πως τελειώνει ο χρόνος και αρχίζει να μου τον παίζει για να τελειώσω.. Ευτυχώς τουλάχιστον το κατάφερα και αυτό, αν και δεν το περίμενα.. Συμπέρασμα; Να φεύγω ξενερωμένος και απογοητευμένος που η πρώτη μου φορά έτυχε με μια τέτοια κοπέλα, να ένοιωθα ακόμα πιο παρθένος από πριν και να κλαίω και τα 30ευρώ που έδωσα.. Καμία προσπάθεια να με κάνει να νοιώσω άνετα, μου έδειχνε κατάμουτρα ότι το έκανε από αγγαρεία σε σημείο που δεν ήθελε καν να την γαμήσω, αφού όπως είπα και πριν στο πρώτο 5λεπτο πίπας που εγώ δεν την είχα αγγίξει ακόμα μου έλεγε να τελειώσω και όταν την έλεγα να την γαμήσω έκανε πως δεν άκουγε.. Και να πω ότι είμαι και κανένα τέρας ρε φίλε να πω οκ είχε λόγο, αλλά σε σύγκριση με κάτι άλλους που πάνε εκεί, που δεν γαμάνε ούτε με αίτηση εκτός μπουρδέλου, θεωρώ θα έπρεπε να χαίρονται κ όλας.. Και για να μην παρεξηγηθώ δεν το λέω αυτό για να ψωνιστώ ή κάτι εννοείται, αλλά από την στάση της έτσι ακριβώς ένοιωσα χωρίς υπερβολές.. Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που γράφουν οι προηγούμενοι για θύμα trafficking, αλλά δεν το αποκλείω γιατί φαινόταν πως δεν της αρέσει καθόλου αυτό που κάνει ότι δεν ήθελε να βρίσκετε εκεί. Τώρα αν δεν ισχύει και το κάνει απλά από ανάγκη ή δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο λόγο, τότε καλύτερα να αλλάξει δουλειά.. Μέχρι κ εγώ αν έβαζα μια περούκα και ψεύτικα βυζιά πιστεύω καλύτερος θα ήμουν σε σύγκριση με αυτήν. Κ η βαθμολογία που έβαλα είναι πάρα πολύ καλή, πέρα από την εμφάνιση που όντως το άξιζε γιατί δεν ήταν άσχημη, απλά επειδή είμαι νέο μέλος λογικά, δεν μου επιτρέπεται να βάλω κάτω από 3. Αν υπήρχε ακόμα και αρνητική βαθμολογία κάτω του 0 θα την έβαζα.. Ένα μεγάλο συγγνώμη για το σεντόνι αλλά ήθελα να περιγράψω αναλυτικά την όλη φάση, μπας και γλιτώσω κανέναν άλλο (α)γαμω-σύμμαχο από το να πετάξει τα λεφτά του στην συγκεκριμένη κοπέλα.. Κρατηθείτε όσο πιο μακριά γίνεται!!!

PS: Η συγκεριμένη εκτελεί την βραδινή/μεταμεσονύχτια βάρδια, ή τουλάχιστον εγώ τότε την πέτυχα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2022
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 toymoii, savvass, Tiger Ver.

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2022
Η συγκεκριμένη απο οτι θυμάμαι έχει και άλλες αρνητικές κριτικές άρα δεν ηταν μόνο σε εσένα έτσι , σαν πρώτη φορά καλύτερα να πήγαινες καμιά Εβελίνα η Αλίνα θα πρότεινα εγω.
13 Ιουνίου, 2022
Αδελφέ μην σκας, είναι απολύτως φυσιολογικό να μην σου σηκώνεται τις πρώτες φορές λόγο άγχους. Είναι σημαντικό οι πρώτες φορές να είναι με κάποια έμπειρη που να ξέρει τι πρέπει να κάνεις για να χαλαρώσεις. Εγώ ήμουν τυχερός και είχα πέσει σε μια κοπέλα που όταν κατάλαβε ότι λόγω άγχους δε λειτουργούσα ξάπλωσε δίπλα μου, μου έδωσε κάτι γλωσσοφιλα, με χάιδεψε 2-3 λεπτά να χαλαρώσω και ξαφνικά ήμουν πέτρα. Πάνε σε κάποια δοκιμασμένη που θα σου προτείνουν τα παιδιά που πάνε συχνά
13 Ιουνίου, 2022
Α και κάτι ακόμα, βλέπω το nickname σου, και δε ξέρω αν ανταποκρίνεται στο ότι κανείς στεροειδή κτλ, αλλά κόψε τις μαλακίες όσο είσαι μικρός. Έχω φίλους που κατέληξαν με αρχιδια σαν φυστίκια σε μέγεθος και με θέματα υγείας για να έχουν φέτες κοιλιακούς...
review reaction 1 savvass
14 Ιουνίου, 2022
@savvass Σε ευχαριστώ για την κριτική σου φίλε μου. Σε ποιο μαγαζί βρίσκονται οι συγκεκριμένες θυμάσαι;
review reaction 1 savvass
14 Ιουνίου, 2022
@kritik1982 Σε ευχαριστώ για την κριτική σου φίλε. Το κατάλαβα ότι μπορεί να μην ήταν 100% δικό μου το θέμα, μιας και με είχαν προετοιμάσει κάποιοι φίλοι ότι σαν πρώτη φορά μπορεί να μου συνέβαινε και εμένα όπως σε μερικούς από αυτούς.. Δεν ξενέρωσα τόσο γι αυτό, αλλά με το ότι πραγματικά πρέπει να έπεσα στην χειρότερη που θα μπορούσα για πρώτη φορά.. Θα προτιμούσα δηλαδή να πάω σε κάποια που θα με έκανε να νοιώσω άνετα, ακόμα και να μην τέλειωνα, πάρα σε αυτήν που πήγα κ έπεσα.
Επίσης για το nickname που λες, να σου πω ότι δεν έχω καμία σχέση με αναβολικά και τέτοια, το έχω βάλει απλώς ως ψευδόνυμο γιατί δεν μου ερχόταν κάτι άλλο :Ρ

Επίσης θα εκτιμούσα οποιαδήποτε πρόταση από όποιον γνωρίζει και επισκέπτεται συχνά τα συγκεκριμένα μέρη, απλά αν γίνεται μαζί με το όνομα της κοπέλας να αναφέρεται και το μαγαζί.
30 Ιουνίου, 2022
@steroidukys Έλεγα να σου στείλω προσωπικό μήνυμα αλλά δεν υπάρχει επιλογή μιας και δεν έχεις συμπληρώσει τα 5 μηνύματα η πόσα θέλει , για τις κοπέλες που σου πρότεινα πιό πάνω η Εβελίνα δουλεύει στα τρίδυμα και συγκεκριμένα στο δεύτερο σπίτι 5 το απόγευμα ξεκινάει , δηλαδή όχι το πρώτο που είναι με το που μπαινεις στα δεξιά σου το επόμενο που είναι όλο ευθεία. Την Αλίνα την Βλέπω σήμερα πρωινή (10 πρωι - 8 απόγευμα) στο Red Night , συνήθως δουλεύει σε αυτά τα σπίτια της Αλυσίδας , Golden Lips , Red Diamond , Red Light , Red Night.
Υγ. Καλά είναι να συμπληρώσεις αυτά τα 5 μηνύματα ώστε να μπορείς να στείλεις / να σου στείλουν και προσωπικό μήνυμα.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6