Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 27 10
Sex Studio 103083
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα Ρουμάνα μουναρα . Όλα είναι …άρα . Ωραίο πρόσωπο , όμορφο make up και φοβερή Κωλαρα ! Πήρα το πρόγραμμα των 80 με ελεύθερο στοματικό . Στο δωμάτιο έχει μια βαριεστημένη διάθεση αλλά το αντισταθμίζει με το παρουσιαστικό της . Αυτή την στιγμή για μένα ένα από τα ποιο ωραία κορμιά σε αυτά τα λεφτά . Θεωρώ ότι έχει σταθερή πελατεία αλλά φοβάμαι ότι θα καεί σύντομα η έχει ήδη καεί . Έχω την υποψία ότι σύντομα θα αναβαθμιστεί σε άλλο επίπεδο αλλα θα πρέπει να προσπαθήσει ποιο πολύ στο δωμάτιο . Ακόμα έχω στην μνήμη μου το πνευστό άνευ και μετά την στημένη κωλαρα της χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας . Αν θα ξαναπάρω θα είναι μόνο και μόνο για το στήσιμο της στα 4 . Δεν ξέρω σε ποιο μεγάλα προγράμματα αποδίδει καλύτερα . Μια δοκιμή πάντως αξίζει . Θα ενημερώσω όταν υπάρχει επανάληψη . Το στούντιο ωραίο , καθαρό και ευρύχωρο . Γαματα παιδιά όσο μπορείτε . Είναι ελιξίριο της ζωής ???

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καταλεα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
koursaros66
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
3.795
Πόντοι:
10.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, giorgiodelafuentes2, olddog και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2022
Ότι πρόγραμμα και να πάρεις αν δεν έχει όρεξη το ίδιο θα είναι ας δώσεις και 500αρικο. Όσο για την αναβάθμιση, πολλές αναβαθμίστηκαν αλλά γύρισαν πίσω στα στούντιο στα σίγουρα.
K
koulourakias
review reaction 1 claimain
02 Ιουνίου, 2022
απο τα λεγομενα σου μαπα το καρπουζι.
βαριεστημενηυ μεσα στο δωματιο αλλα εσυ πλερω 80
δεν ειχε διαθεση η οση θα επρεπε αλλα λογω ομορφιας κατα την κριση σου παντα τοτε αυτο αντισταθμιζεται.Μαλιστα!!!
θα πρεπει να προσπαθησει ποιο πολυ στο δωματιο αν και οταν παρει προαγωγη αρα στα του δωματιου υστερει υπηρεσιων.Μαλιστα!!!
Ηθελα να ηξερα που περασες καλα με αυτη την κορασιδα?
Και το συμπερασμα? Φατε ματια ψαρια
review reaction 1 koulourakias, koursaros66
02 Ιουνίου, 2022
Νομίζω είναι θέμα του τι ζητάει ο καθένας . Εμένα με κάλυψε από θέμα εμφάνισης . Περί ορέξεως ….
review reaction 1 claimain
03 Ιουνίου, 2022
Ακριβώς έτσι βαριεστημενα...νομίζω αν δεν είναι το στυλ της ότι είναι το όριο ....μέτρια πράγματα ενώ για να είμαι απόλυτα ειλικρινής έχει δυνατότητες να είναι αστέρι σε όλα
review reaction 1 koursaros66
30 Ιουλίου, 2022
Με τον κορονοιο αφήνουν τα στούντιο κανενα παράθυρο ανοιχτό ή είναι κλεισούρα?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5