Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Sex Studio 109642
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη σήμερα το μεσημεράκι από Κασσάνδρας 6.μπαινω στο σαλόνι και και άλλοι 2 συναγωνιστές περίμεναν με ανυπομονησία.Βγαινει η τσατσά και μας παρουσιάζει την kataleya... Μάγκες μου έφυγε το σαγόνι.μπαινω δωμάτιο και μετά από κατά 15λεπτο έρχεται το μωρό.Ανεβαινει στο κρεβάτι και δεν πίστευα τι βυζάρες τι κολάρα και γενικά τι σώμα έχει!για τρελά γαμησια!!!ξεκινάει μια ελεύθερη πιπαρα στην αρχή σιγά σιγά και μετά με μανία τι αρχιδια ρουφαγε τι φτυσιματα έκανα είχε πάθει σοκ.δεν σταμάταγε με τπτ.μετα ανεβαίνει επάνω μου και ξεκινάει τα πάνω κάτω γαμησετα.....νόμιζα ότι κάποιος μου κάνει πλάκα ότι παίζω σε τσοντα!!!!την γυρνάω στα τέσσερα ξεκινάω να την γαμαω δυνατά!!!τέλειο στήσιμο!!!Μετά την έστησα στον τοίχο και την κάρφωμα χώρος οίκτο!!!μιλάμε για κολάρα!!!για το τέλος της ζήτησα να με τελειώσει με τσιμπούκι πράγμα που το έκανε πρόθυμα!!!με πέταξε στο κρεβάτι έβγαλε προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα τρομπόνι γαμησετα !!!!τα πέταξα όλα στο στόμα της!!!Ναι! τα έφτυσε όλα στο νιπτήρα.ειπε 2 μαλακίες μέχρι να ντυθούμε και βγήκαμε μαζί από το δωμάτιο.μαγκες γαμηστε τη από παντού όσο ακόμα μπορούμε σε αυτά τα λεφτά που παίζει μπάλα τώρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Kataleya
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
vinnie
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
301
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kataleya12, maradona7, midas69 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2022
Αυτό που περιγράφεις δεν είναι γαμησι, μανιακό κοπανημα είναι. Εμείς οι αλλοι θέλουμε καμία φορά και άλλου τύπου γαμησι. Αλλά θέλει χρόνο και παραπανω χρήμα. Δύσκολο στο 50αρι.
K
koulourakias
12 Ιουνίου, 2022
Πόση ώρα είναι τα 50ε?
12 Ιουνίου, 2022
Κανένα δίωρο με 4 τέσσερις εκτονώσεις. Χαχα. 10-15 λεπτα
K
koulourakias
review reaction 1 vinnie
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3