Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδινη βαρδια ονομα ρενατα. Παλιογρια,ασχημι γυρω στα 40 με σφιχτο κορμι που πανω στις καβλες μου την πηρα. Μπαινει μεσα και μου κανει "ελα ελα..ξαπλωσε!!". Τις λεω βιαζεσαι? και μου απανταει.Ναι αγορι μου! Απο μεσα αρχισα να ριχνω καντηλια.Μου εκανε την χειροτερη πιπα της ζωης μου κατι μεταξυ δαγκωματος-μαλακιας...οτι ναναι! Ανεβαινει πανω πρωτα αυτη και μετα στα 4 οπου νομιζα οτι τον εβαζα μεσα σε ποτηρι!! δεν καταλαβαινα τιποτα! Παω να της αλλαξω σταση και μου λεει ακομα ενα λεπτο με αποτελεσμα να της πω "Γεια σου τα λεμε..." χωρις να τελειωσω. Συναδελφοι μην δινεται τα λεφτα σας σε καθε μαλακισμενη που νομιζει οτι κατι ειναι γιατι ειμαστε πελατες και η συμπεριφορα τους πρεπει να σταζει μελι αλλιως να αλλαξουνε επαγγελμα.Η συγκεκριμενη πρεπει να σκεφτει σοβαρα να κανει την δουλεια της τσατσας παρα να γαμιεται γιατι αν και κωλογρια δεν το εχει. Με το που εφυγε κατι ελεγε στην κωλογλωσσα της και αφησε και ανοικτη την πορτα.Ειπα να κανω φασαρια αλλα λεω θα την χεσω στο site κανονικα!!



Πεταμενα λεφτα...Μακρια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
notorius
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
165
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού