Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 213 10
Sex Studio 315609
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Νεαρή (20 ετών) από Πολωνία. Απλό πρόγραμμα, δεν αφήνει να την ακουμπάς με τα χέρια στην μέση, πλάτη κτλ τα απωθεί κάπως άγαρμπα... Σώμα σφιχτό με +15 κιλά απ'οτι θα πρεπε να είναι.
Τυπικές υπηρεσίες, μπορεί να κάνει καριέρα στο μετάξι, για στούντιο δεν κάνει.
Η τσατσά φεύγοντας με ρώτησε και της είπα ότι δεν κάνει η κοπέλα για τους άνωθεν λόγους.
Το μόνο καλό είναι ότι στήνεται ωραία στα 4.
Μακρυά συναγωνιστές, προσοχή μην την πατήσει κανένας άλλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Jenny
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Πυθαγόρας(2)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
418
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, giorgiodelafuentes2, Apitsinkolos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2022
Ναι αμε πολωνεζα απ την αλβανια ?
review reaction 3 Apitsinkolos
22 Φεβρουαρίου, 2022
Revlimit ακριβως....μεγαλη φολα παντως
28 Απριλίου, 2022
Φόλα η Αλβανίδα ! Ας της πει κάποιος να πλένει το μου@@κι της δεν πλήρωσα 50€ για να μυρίζω αυτό το αίσχος! Δεν με άφησε ούτε να την φιλήσω ούτε να την χαϊδέψω , μου είπε να κάνω γρήγορα γιατί περιμένε περίοδο και πονάει …. Πάμε καλά;;;; ΞΑΝΑ ΠΟΤΕ! Έχει στον ίδιο δρόμο πολύ πιο αξιόλογα , κοπέλες πρόθυμες και καθαρή ατμόσφαιρα , εκεί μέσα δεν το καθαρίζουν ποτε στο συγκεκριμένο στούντιο όσες φορές πήγα μύριζε πολύ άσχημα , και κάτι που παρατήρησα μόνο στο δικό σας στούντιο είναι πως οι κοπέλες κοροϊδεύουν τον άνθρωπο που έρχεται και αφήνει την περιουσία του, μου έχει τύχει να βγω απο το δωμάτιο και ήθελα να βάλω ένα ποτηρι νερό , δεν με είχαν καταλάβει αλλά εγώ τις άκουσα να λένε με τρομακτική λεπτομέρεια τι έγινε στο δωμάτιο με την φράση « Νταξη τι μαλακας καλά που τελείωσε γρήγορα » ένιωσα τόσο άσχημα (δεν τον έχουμε όλοι μεγάλη κορίτσια τι να κάνουμε ) και είπα ξανά ΠΟΤΕ! προστατεύστε τα λεφτά σας παιδιά δεν είμαστε σε εποχές να τα πετάμε στα σκουπίδια
S
Sugarbaby!
review reaction 1 Johnstef
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3