Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831690
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη Τετάρτη 22 Ιουλίου, ώρα 3:00 μετά τα μεσάνυχτα, νυχτερινή βάρδια η Εύα. Ισχύουν όλα όσα έγραψα στην τελευταία κριτική μου, η μόνη διαφορά είναι ότι σήμερα πήρα το full πρόγραμμα με 100 ευρώ. Αρχή με χάδια, φιλάκια & γλειψίματα σε όλο το σώμα. Στη συνέχεια η γνωστή αχόρταγη πίπα της Εύας, γλείφοντας & τα αρχίδια, προσοχή: Όταν χρησιμοποιεί δόντια στο πουτσοκέφαλο μπορεί να χύσεις στη στιγμή. Συνέχεια με ένα ικανοποιητικότατο γλειφομούνι. Μετά ποδομαλακία με τα υπέροχα πατουσάκια της & στη συνέχεια ισπανικό καθιστή, ξαπλωμένη & αυτή από πάνω. Κατόπιν περνάμε στο ψητό με ιεραποστολικό, πισωκολλητό & αυτή από πάνω όπου άφηνε χούφτωμα στις βυζάρες αδιαμαρτύρητα. Τέλος πήρα τον κώλο της σε 4 (!) στάσεις, στα 4, στο πλάι, αυτή από πάνω με τα βυζιά της με τις υπέροχες ρώγες μες τα μούτρα μου & τέλος αυτή από πάνω με την πλάτη της γυρισμένη σ' εμένα όπου μου είπε ότι πονάει πολύ αλλά τελικά μου έκανε το χατήρι... Τέλος πίπα & χύσιμο χωρίς καπότα στις βυζάρες της, την έλουσα για τα καλά... Τέλος κουβεντούλα & φιλάκι κλασσικά & μπήκε ΑΜΕΣΩΣ στην ντουζιέρα να πλυθεί. Παίδες δεν ξέρω αν με έχει συμπαθήσει προσωπικά αλλά αυτή η γκόμενα κάνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ό,τι της ζητήσω αδιαμαρτύρητα! Λεπτομέρεια: Στο full πρόγραμμα μου είπε πολύ ευγενικά ότι δεν μπορώ να τελειώσω στο πρόσωπό της λόγω μέικ-απ, αλλά αν την επόμενη φορά θελήσω να της πω πριν μπει στο δωμάτιο να βγάλει το μέικ-απ & μετά το χύσιμο στη μούρη θα είναι Ο.Κ. Εύα respect, όλα τα λεφτά γι' αυτό το απίστευτο GFE!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.962
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού