Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινοβραδινή βόλτα με την μηχανή και ήθελα κάπου να ξεφορτώσω πριν επιστρέψω για ύπνο στο σπίτι , Πήγα για την Σουζάνα που έχω ξαναπεράσει στο παρελθόν αλλά πέτυχα την Εμμανουέλα , έχει αναφερθεί στο παρελθόν ψηλό κορμί σε κανονικά κιλά ωραία φτιαχτά βυζιά όμορφο πρόσωπο και κοντά ξανθά μαλλιά , πέρασα λοιπόν με το απλό το πρόγραμμα .
Πετσετούλα καθάρισμα τον γιακουμή και τους φίλους του και ξάπλα να περιμένω το μωρό , εδώ να πω πως παντού ήταν με ένα μπουρνούζι χωρίς εσώρουχα κλπ έρχεται μετά απο μερικά λεπτά καθόμαστε και της έκανε εντύπωση το πόσο παγωμένο ήταν το κορμί μου μιας και ήμουν με μηχανή απο περιφερειακό κλπ τέλος πάντων τρυφτήκαμε εκεί λίγο μπας και ζεσταθώ και με ακουμπήσει και μετά ξεκίνησε με μερικά φιλιά στο σώμα , συνέχεια γλύψιμο τους φίλους του γιακουμή για να ξυπνήσει και αυτός στο μεταξύ δεν με άφησε να της πιάσω και πολύ το στήθος συνέχεια πίπα αρκετά καλή με πλαστικό και καθοδήγηση απο εμένα στα αγγλικά , με βαθιά μπασίματα να χτυπάει λάρυγγα και να πνίγεται και εκεί τελείωσαν τα καλά , μιας και πέχτηκε μια στάση της ζήτησα να ανέβει απο πάνω μου λέει είμαι κουρασμένη λέγοντας μου έλα εσύ πάνω μου ξεκινάω λοιπόν σχετικά καλή αίσθηση το μουνί της αν και είχε έρθει απο πριν γεμισμένο με σως αλλά ούτε να δεχτεί φιλιά καλύτερα κιόλας γιατί όπως την έπαιρνα και ήμουν κοντά της μύριζε κάπως και η αναπνοή της σαν χαλασμένο δόντι η κάτι τέτοιο το οποίο και με ψιλό ξενέρωσε οπότε έκανα φόκους στο ωραίο το κορμί της και στα όμορφά βυζιά της σκέφτηκα λίγο και μια πρώην μου που ακόμα γουστάρω και τελείωσα .
Τέλος να πω και προς υπεράσπιση της κοπέλας μιας και έχω διαβάσει να κάνει παπάδες στο παρελθόν ίσως να ήταν η μέρα της έτσι και να μην είχε όρεξη ίσως το ότι ήταν κοντά 2 το ξημέρωμα πολύ πιθανό δε και το ότι πέρασα με το απλό σε ένα βράδυ που πραγματικά δεν υπήρχε ψυχή στην περιοχή , όπως και να έχει μπορεί στο μέλλον εάν την ξαναπετύχω να την πάρω και σε κανένα πιο δυνατό πρόγραμμα μήπως δω και εγώ τους παπάδες .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2021
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Paupalos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
589
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 laskos, alpula, olddog και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2021
Η συγκεκριμενη τυπ ειναι πεταμενα λεφτα.Την εχω δοκιμασει αρκετες φορες οπως και φιλαρακια μου κατα περιοδους.Δεν κανει τιποτα μεσα στο δωματιο.Μην σε ξεγελαει το κορμι.Επισης οντως ειναι βρωμιαρα.Θυμαμαι μια φορα τελειωσε απο εμενα και πηγε στον φιλο μου κατευθειαν στο αλλο δωματιο χωρις να πληθει η να κανει ενα ντους τελος παντων.Σε γενικες γραμμες για εμενα ειναι ναυαγιο και κυκλοθυμικη.Απλα μακρια....
GA
Great Awakening
review reaction 1 Paupalos
26 Νοεμβρίου, 2021
Τι μου θύμησες ρε φίλε..,.κάνει καλά γαμισια, μάλλον ήσουν ατυχος
review reaction 1 Paupalos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2