Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 64 10
Sex Studio 157269
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μιας και ειχα καιρο να επισκευτω τη πολη και τα τσαρδια της ειπα να παω να κανω μια εφοδο μετα απο τοσους μήνες,.
Έκανα την τσαρκα μου και πανω κατω ηταν ολες οι ιδιες και ελειπαν καποιες καλες που ηταν στα μαγαζια αυτα.
Τελος παντων ηθελα μια βυζαρου αυτη τη φορα και γι αυτο επελεξα τη μαρινα απο το 120 η οποια δουλευε στο 2 μαγαζι.
Μπαινω στο δωματιο μετριο σε καθαριοτητα και περιμενα την βυζαρου,μετα απο κανα 3 λεπτα μπηκε στο δωματιο η μαρινα.
Ειναι μια βουλγαρα με ασχημη χροια φωνης γυρω στα 45 ισως και παραπανω σε ηλικια μελαχροινη υψος γυρω στο 1.65 το ανωτερο και σε κιλα υπερβαρη.
Μολις βγαζει το μπειμπιντολ χυνονται κατω κατι βυζαρες μελατες εφαγα την πρωτη μου φρικη στη συνέχεια ειδα μια κοιλούμπα και κυτταρίτιδα μεγαλη.
Επρεπε να της ελεγα στοπ και να φυγω αλλα επρεπε να βρω τροπο να χυσω να τιμησω το παραβολο που εδωσα.
Απο προκαταρτικα δεν εκανε τιποτα και γενικα ουτε θερμη ηταν,σε θεμα προσωπου ηταν ασχημη γενικα απο τις ασχημοτερες κοπελες στην μπουρδελοκαριερα μου και εγω να τις λεω θα σε χυσω στα βυζια στηθηκε και εχυσα πανω στα βυζια της με δικια μου χειρομαλαξη και πρώτος της λεω χαρηκα μπορεις να φυγεις γιατι βιάζομαι να ετοιμαστω.
Εφυγα και εφαγα φρικη και ξενερα πως πληρωσα να παω μ αυτη τη κοπελα.
Οι μπουρδελικες εμπειριες συνεχιζονται και ελπιζω τετοιες εμπειριες να μην ξαναπετυχω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stormbringer_77, alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού