Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 84 10
Sex Studio 138389
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ένα πράμα που με κάνει να μπω ενίοτε στο δωμάτιο,εκτός από εμφάνιση και σχόλια συναγωνιστών,είναι το σαλονάρισμα της γκόμενας.Η Μπιάνκα,ιταλίδα κατά την τσατσά,Money Mouth)Δεν καταλαβάινω το κόλλημα να αναφέρουν πισάρικες χώρες κάθε φορά.εμείς θέλουμε ν΄ακούμε ουκρανίες,ουγγαρίες κι αυτές πετάνε ιταλία ισπανία,μέχρι και γερμανίδα άκουσα αλλούMoney Mouth.τέσπα..Βγαίνει το μωρό με ναζιάρικο βλέμμα και πλησιάζοντας με, σκύβει και γυρνάει την κωλάρα της προς τα μένα.Αυτό ήταν..Πέρασα γι΄αυτό το λόγο + την εμφάνιση που μαρέσει(ξανθιά με καμπύλες betty anderson ουγγαρία φάση).Στο δωμάτιο δεν θα κουράσω καθώς το τέλος ήρθε σχετικά γρήγορα με σπατουλάρισμα στο καθαρό μουνάκι της και κάρφωμα στα 4(1 στάση).Αυτά μάγκες,χαιρετώ την σαλόνικα, καθώς τέλος η άδεια και ραντεβού τα χριστούγεννα με νέες κριτικές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
901
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, Tiger Ver., olddog και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2021
Αφού είσαι fun του σαλοναρίσματος και γουστάρεις τέτοιες φάσεις, σου προτείνω με κλειστά μάτια τη Βλάντα! Είναι από τη Ουκρανία, εγώ τη πέτυχα στο Villa Erotica, δίπλα στο Red Light. Γιατί στη προτείνω; Στη δική μου περίπτωση (όπως και στον συνάδερφο που προηγούνταν από μένα), έπαιξε φουλ επίθεση, με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα, σαν να ήθελε να με φάει ένα πράγμα και με το χέρι της χάιδευε το καβάλο του παντελονιού μου! Ένα θέαμα, που κακά τα ψέμματα, λίγες το κάνουν και λίγες το έχουν! Η Βλάντα, πάντως, το 'χει και με το παραπάνω...
review reaction 1 fun_tou_bou
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1