Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ρίτα είναι μια κοπέλα από Ουκρανία. Είναι 30 φεύγα χρονών. Πέρασα για πρώτη φορά με το απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ. Η Ρίτα είναι καστανή με μέτριο πρόσωπο, μέτριο ανάστημα, ωραία μπούτια και πάτο αλλά μικρό βυζί. Έκανε καλό σαλονάρισμα αλλά μέσα στο δωμάτιο ήταν ακόμα καλύτερη! Η κοπέλα γνωρίζει λίγα Ελληνικά και λίγα Αγγλικά, ενώ μιλάει τη μητρική της γλώσσα [σε γενικές γραμμές θα έλεγα ότι βγήκε συνεννόηση]. Με το που μπήκε άρχισε το χαμούρεμα και η ίδια άρχισε να με γλωσσοφιλάει [ουσιαστικά στην πόλη μας η Ρίτα, η Ρίνα, η Σοφία η Ρουμάνα και η Βλάντα δίνουν απλόχερα γλωσσόφιλα στο απλό πρόγραμμα (τη Βλάντα έχω καιρό να την πάρω δεν ξέρω αν λόγω του ιού τα έκοψε)] . Μετά άρχισε το καραμέλωμα, μετά σεξ σε 2 -3 στάσεις [στα 4 , ιεραποστολικό, αυτή από πάνω όπου στηνόταν έτσι ώστε να βοηθάει τον πελάτη], ενώ το τέλος ήρθε με φραπέ. Γενικώς ήταν πολύ ευδιάθετη και πρόθυμη να εξυπηρετήσει τον πελάτη. Εγώ πιστεύω ότι σε επιδόσεις είναι η κορυφαία αυτή τη στιγμή στο πρόγραμμα των 30 ευρώ και η Σοφία η Ρουμάνα στο απλό πρόγραμμα των 40 ευρώ. Αν συνεχίσει έτσι θα γίνει στανταράκι για μένα. Όσοι πιστοί προέλθετε!
Εμφάνιση : 7,5/ 10
Επίδοση : 8,5-9/10

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
1.545
Πόντοι:
2.460
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vaggelanos, olddog, Galinickos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού