Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 64 10
Sex Studio 157829
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καυλωμενος απο τη παραλια απο κατι μουνακια ειπα φεύγοντας να παω γλαυκο να ριξω κανενα πηδουλο γιατι αν περιμενω να πηδηξω γκομενα θα περασουν αιωνες.
Φτανω στο 118 οι γνωστες,μεγαλη μαλακια που δεν ανοιγουν μια εισοδο να συνδεονται οι δυο χωροι το 118 με το 120 να πρέπει να ξαναβγω με το αμαξι να με δει κανας γνωστος για να μπω στο διπλα.
Τελος παντων παω στο 120 και τσαρκαρω στα 3 μπουρδελα τα κοινα οχι της μονικας.
Ιδιες και ιδιες καθε φορα εδω και ενα χρονο σερι δεν εχουν φερει νεο αιμα και να πεις οτι αυτες που εχουν ειναι κελεπουρια θα πω χαλαλι αλλα δυστηχως ευχομαστε να αλλαξουν μπας και ερθει κανα καλο.
Η σαρα και η τζενη που ειχαν αξιζαν καλα στανταρακια και εφυγαν οπως επισης και η αμαλια που ειχαν και η παολα.
Επιλεγω την πιο εμφανιση την λαρισα ειναι μια ρουμανα γυρω στα 25 ισως και λιγο παραπανω υψος γυρω στο 1.68 βυζι κωλος ικανοποιητικα.
Μπαινω στο δωμα και περιμενω τη κοπελα κανα 7λεπτο.
Μπαινει μεσα σοβαρη με κατεβασμένα μουτρα ωχ λεω κακια αρχη,τις πιανω λιγο τη κουβεντα να σπασει ο παγος αυτη ωμη,με απλες κινησεις και χωρις προκαταρτικα κοιταει να βαλει καποτα τις λεω δεν φτιαχνεις ατμοσγαιρα τιποτα εκει να μπει η καποτα τέλος παντων μπηκε σε ημισηκωμενο πεοντα και εκανε ενα αρτζουμπαλο μπουκι πολυ τεχνικα και βαριεστημενα,λεω δεν παμε καλα την βαζω ιεραποστολικο αρχισα να κοπανω και μου λεει δεν χυνεις,τις λεω χωρις προκαταρτικα και σε 4 λεπτα δεν χυνω,να στη παιξω μου λεει τις λεω οχι θα σε γαμησω μεχρι να χυσω,γκριματσα στραβομουτσιασμα,σε μια φαση μου λεει με κουρασες ετσι αλλαξαμε σταση μου λεει αντε χυσε τις λεω αν βιαζεσαι να φυγεις φυγε χωρις να χυσω σε 3 λεπτα καπακι μου λεει εσυ δεν χυνεις φυγε τις λεω σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε,συνολικος χρονος 8 με 10 λεπτα,τελικα δεν τελειωσα παροτι καβλωμενος.
Γενικα καταλαβα οτι απο υπηρεσιες δεν το εχει το κοριτσι καθολου,κομοδινακι ανεκφραστο αγελαστο.
Φευγοντας μου λεει η τσαττσα πως περασες χαλια της λεω και με κοιταγε λες και το ηξερε οτι δεν θα περνουσα καλα.
Δεν προκειται να ξανατιμησω την λαρισα μιας και απο υπηρεσιες χανει πολυ.
Παροτι καβλωμενος απο τη παραλια πηγα σε μπουρδελο να πηδησω και καταφερα να φυγω ακαβλωτος και αχυστος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2021
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jonbu, Stormbringer_77, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2021
Πολύ ωραία κριτική!!
Πάλι καλά που δεν σε άρπαξε καποιο από τα σκυλιά που γυρίζουν εκεί στο παρκιν..
review reaction 1 jean-Claud
26 Ιουνίου, 2021
Σε μπουρδελα της Πάτρας να φύγεις ευχαριστημένος γίνεται; σπάνιος γίνεται!
review reaction 1 gavelos
15 Ιουλίου, 2021
Το έκανε και σε μένα..Μου λέει την έπαιξες πριν και δεν χύνεις?Της λέω όχι..Αν θέλει όλοι να χύνουμε στο λεπτό,να μας το πει να μην τα δίνουμε τζάμπα..Κρίμα γιατί είναι ωραίο μουνί
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3