Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831834
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα. Τον χώρο τον έχω επισπευτεί 2 φορές. Θα σας περιγράψω την πρώτη μου φορά μιας και την δεύτερη την έχω περιγράψει ήδη. Επειδή όμως βλέπω ότι δεν υπάρχει καμία κριτική σχετικά με την Λίζα που συνάντησα την 1η φορά, και επειδή πέρασα υπέροχα θα ήταν παράλειψή μου να μην αναφερθώ σε αυτήν. Εκτός από τα κακά πρέπει να λέμε και τα καλά!!! Η κριτική είναι ετεροχρονισμένη ενώ αν μου επιτρεπόταν οι βαθμολογίες θα ήταν άριστες, εκτός του παρκινγκ βέβαια που είναι χρόνιο πρόβλημα της περιοχής.. Την εμπιστευτικά μια Δευτέρα απόγευμα αν θυμάμαι καλά, κατά τις 6. Ήταν η πρώτη φορά που πήγαινα σε στούντιο και είχα το άγχος του πρωτάρη.. Το είπα στο μαγαζί και η ευγενική κυρία που είναι στην υποδοχή με κέρασε με τα χίλια ζόρια ένα ουίσκι. Μέχρι τότε περίμενα να δω την Λίζα διότι ήταν η πρώτη φορά που δούλευε στο εν λόγω μαγαζί και εμφανισιακά δεν ήξερα πως είναι όπως ούτε η Άντζελα, αφού η κοπέλα συμμετείχε έκτακτα λόγω απουσίας της κοπέλας που είχε κανονικά βάρδια. Παιδιά, η Λίζα είναι μία γυναίκα που κάθε άντρας θα ήθελε να κάνει έρωτα μαζί της. Σχετικά ψηλή κοπελιά, πολύ γλυκό και ταυτόχρονα πρόστυχο πρόσωπο. Πολύ καλό σώμα, πολύ ωραίο στήθος, πολύ καλό tribal tattoo πίσω στην ουρά, βγάζω τα 30 ευρώ και τα δίνω χωρίς δεύτερη κουβέντα, παίρνω το ουίσκι και περνάω στο δωμάτιο καπάκι, με δεμένο κόμπο το στομάχι. Μετά από λίγο εμφανίστηκε η Λίζα, και μετά από μία σύντομη εισαγωγή και προσπάθεια εκ μέρους της να με χαλαρώσει, είδε ότι τα λόγια δεν με χαλάρωναν και πέρασε στην πράξη. Φιλάκια πεταχτά στο στόμα, φιλάκια στον λαιμό, στο στήθος, δάγκωμα της θηλής μου και μία απίστευτη ερωτική κατάσταση. Πλησίασε το καβλί μου και μου πέρασε το προφυλακτικό και άρχισε μια αργή πεολειχία, πότε βαθειά πότε στο κεφάλι μόνο, πότε στα αρχίδια μου. “Έφυγα” παιδιά. Μετά από αρκετή ώρα με κοιτάζει στα μάτια και μου λέει πως με θέλεις? Την έβαλα από πάνω να την απολαυσω βλέποντας την να χοροπηδάει και να της χουφτώνω το στήθος. Δεν άντεχα πολύ και την γύρισα στα 4 όπου με ένα απίστευτο στήσιμο και πανέμορφο κωλαράκι τελείωσα σχεδόν αμέσως. Υδονή. Δεν περιγράφω άλλο…… Ετοιμάζομαι να πάω στην Νανά αύριο……

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίζα
HARD19
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
70
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού