Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 237 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η παρουσα κριτικη γινεται μετα απο παρακληση των τηλεθεατων.
την πρωτη μερα που ανοιξαν νομιμα και ηθικα τα μαγαζα εκανα γυρα σε ολα.
την δευτερη μερα εφαγα χυλοπιτα απο αντζελινα σε παρανταης που αρνηθηκε να παιξει το γραν φιναλε τελειωματος φετιχιστικα στα γυαλακια της οποτε προχωρησα σε μια αλλη που σταμπαρα και δεν ειχα παρει στο παρελθον. αν δεν θελει μια τα λεφτα μας υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες. προσοχη μη την πατησετε οπως μου προτεινε η τσατσα εκει, να πληρωσω εξτρα για το φετιχ και υστερα να συνενοηθω μεσα στο δωματιο με την κοπελα.

ο λογος που την σταμπαρα την σαμπρινα, δεν ηταν καμμια εκρηκτικη εμφανιση αλλα το γεγονος οτι εμοιαζε στα ματια με μια πρωην μου, πιτσιρικα 21 χρονων , αλλα αυτη πρεπει να ειναι 35 +- αν ειναι μικροτερη την μεγαλοδειχνουν τα λιγα εξτρα κιλα της. (η πρωην ηταν λεπτη).
σκουρη εκ βουλγαριας.... με αρκετουτσικα τατουαζ.
ευγενικη, φιλικη, εγλυψε πολυ καλα μπαλες και γυρω περιοχη κατοπιν παροτρυνσεων μου,
πιπα αρκετη ωρα οποτε δεν αντεξα πολυ και εχυσα γρηγορα στο πισωκολλητο.
βαθμο βαζω 10 σε τσατσο-τσατσα ακριβως γιατι δεν εμφανιστηκε και το εκτιμω, ειναι σαν να πηγαινεις σε εστιατοριο που εχει οικογενειακο κλιμα και οχι με υποδοχη, μετρ και αλλα ψυχρά.

δεν ξερω αν λεπτομερειες που γραφουμε εδω στο σαητ οπως τι ειπωθηκε ή τι ζητηθηκε μας "στοχοποιουν" απο τα μαγαζια και τις κοπελες που διαβαζουν και σε επομενη τσαρκα ειμαστε αναγνωρισιμοι.
ισως την ξαναπαρω την κοπελα καθως ειχε καλη συμπεριφορα και δεν μου εμεινε κατι αρνητικο, αλλα για την ωρα εχει αρκετες αδοκιμαστες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, savvass

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού