Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Sex Studio 109647
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα συναγωνιστες... εκανα απογευματνη τσαρκα γιατι οι καυλες ηταν στο κοκκινο...ως γνωστον. τετοια δυσκολη περιοδο.. με πολυ λιγα στουντιο ανοιχτα! Περασα απο Κασσανδρας 6 γιατι ειναι το μονο ανοιχτο στη γυρω περιοχη! Η τσατσα μου παρουσιασε δυο κοπελες την Ναντια και την Μυρα! Επελεξα την Μυρα γιατι μου αρεσε που ειχε βυζαρες και ηταν ψηλη και μπαμπατσικη! Περναω στο δωματιο , κανω το ντουζακι μου και τσουπ ερχεται η κοπελα! Και εδω ξεκινανε τα δυσαρεστα της υποθεσης... προκαταρκτικα μηδεν... φλια στο σωμα που ζητησα οχι.... μου πηρε μια πιπα αγαρμπα με πολυ δοντι...Κεφάλι σε τοίχο! Μου επαιξε μια πολομαλακια που ηταν το μονο που ευχαριστηθηκα...Ναι! Γλυψιμο στα διδυμα ουτε καν... Να πιασω το μουνακι της ουτε καν..Κεφάλι σε τοίχο! Και τελος χυσιμο στο σωμα ουτε καν..Κεφάλι σε τοίχο! Οποτε αυτι που γραφω στον τιτλο ισχυει.. ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ...ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ... Καθως βγηκα απο το δωματιο.. μιλησα στην ευγενεστατη τσατσα και της εκανα την α ρνητικη μου κριτικη... οτι ηταν ξεπετοφαση... μου λειι καλα εκανες και μου τα ειπες!!Γερο-μύστης Αλλη φορα δεν ξανα εχει με την συγκεκριμενη... πλεον θα πηγαινω μονο στα στανταρακια μου... στα στουντελα του 20αρικου.. δεν ειναι εποχες για κασκαντεριλικια!!Γερο-μύστης Αυτα συναγωνιστες, καλη υπομονη και να προσεχετε που δινετε τα λεφτα σας... δεν τα βρισκουμε στο δρομο... ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!!!Γερο-μύστηςΚατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2012
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μύρα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Νάντια
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Johnny87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.434
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, kaavlas, Kerveras και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2021
Me τη Ναντια που εχω περασει ητανε πολυ καλη σε ολα της και πανεμορφη παρουσια η Ναντια.
Εχω γραψει κριτικη αλλα ειναι μια απο τις πολλες που εχω γραψει και ποτε δεν την ανεβασανε.
50ρικο παντα δινω σε στουντιο ποτε ποιο πολλα και μαλιστα απο ολλες απο αυτες τις κορασιδες που εργαζονται μονο 3-4 αξιζουν κατα τη γνωμη μου.
Την κοπελα που λες την εχω δει δεν περασα μαζι της γιατι δεν ειναι στα γουστα μου.
13 Μαρτίου, 2021
Μακριά φίλε μου από τέτοια στούντιο.
Έχουν γίνει ότι να ναι...
NS
North Sector
review reaction 1 claimain
13 Μαρτίου, 2021
Οπως εγραψα φιλε μου, θα πηγαινω πλεον μονο στα στανταρακια μου και αυτες ειναι στα στουντελα του 20αρικου! Τωρα θα μου πεις γιατι πηγα στο κασσανδρας 6... θα πω οτι ηταν το μονο ανοιχτο στη γυρω περιοχη... και οι καυλες ειχαν χτυπησει κοκκινο... οποτε λειτουργει το κατω κεφαλι και οχι το πανω.... Επισης, το συγκεκριμενο στουντιο εχει καποια κινηση... λογικο γιατι ειναι το μονο εκει γυρω! Κατι αλλο, η ημερομηνια μπηκε λαθος ... η επισκεψη ηταν 12 -3-21 δηλαδη σημερα!! Αυτα!! Καλα γαμησια!!
28 Μαρτίου, 2021
Είναι ανοιχτά τα στουντελα που λες;
28 Μαρτίου, 2021
Οχι φιλε μου, οταν ανοιξουν με το καλο!!
29 Μαρτίου, 2021
Εγω ρε παιδια οσες μα οσες φορες εχω παει στουντιο που κατα τη γνωμη μου μονο αυτο μετραει τουτη την περιοδο εχω περασει εξαισια.
Τη μπελα εχω βαλει στο ματι και νομιζω θα ειναι το επομενο κοριτσι που θα επισκευτω.Οστοσο αν γνωριζει κανεις κατι ας μας ενημερωσει.
29 Μαρτίου, 2021
Φιλε εμενα με ενοχλει, που δεν εχεις ανεση χρονου δηλαδη βαρανε πορτα, και επισης η πολυκοσμια, και αν ειναι φολοξεπετα και η κοπελα ..γαμησετα!! Στο λεω που που απο το 2013 ...που ηταν καλες εποχες τα ειχα γυρισει ολα τα σουντιο... και δεν υπηρχαν τοτε τοσο ξεπετες... και περναγα τελεια!!Χεχε!
30 Μαρτίου, 2021
Δε θελω να κανω το μαγκα σε καμια περιπτωση αλλα θα ηθελα να πω για καποιες κορασιδες που ειμαι 100% σιγουρος οτι θα περασεις ομορφα σε νορμαλ προγραμμα.
Λοιπον εχουμε και λεμε.
ΑΝΤΖΕΛΙΝΑΑΑΑΑΑΑ Νο1 σε ολα της μπραβο το κοριτσι
Ναντια πολυ καλη στο κρεβατι προσπαθει να σε ευχαριστησει κουραζεται λιγακγ σε περιεργες στασεις αλλα θα περασεις ομορφα
Σελενα ωραιο κοριτσι αν και εχει διαφορα απο τις φωτογραφειες και στο κρεβατι δε βολευεται ευκολα οπως και οτι δεν μπορεις να αγγιζεις παντου , οχι μουνι πολυ λιγο βυζι.Για εμενα ακυρο
Βανεσα ειναι διαφορετικη απο τις φωτογραφειες αρκετα.Δεν θα δεις αυτο που ειναι στις φωτο αλλα σαν εμφανιση καλη ειναι και το προσπαθει να σε ευχαριστησει μεσα στο δωματιο δε θα κλαις τα λεφτα σου
Βερονικα εξισου ομορφη παρουσια και καλη στο κρεβατι χωρις μα και μου σε νορμαλ προγραμμα.Πολυ καλο σωμα οπως ειναι και οι φωτογραφειες κατα 95%
Εχω παει σχεδον με ολες τις κορασιδες τετοιας εμφανισης αλλα μονο αυτες αξιζανε και τις ανεφερα κατα σειρα
07 Δεκεμβρίου, 2021
Η τσατσά αναγνώρισε το δίκιο σας,Ω διαμαρτυρόμενοι δικαίως συναγωνιστές...είχε όμως το φιλότιμο να σας επιστρέψει κάνα φράγκο;
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9