Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Sex Studio 186355
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περνώντας από σπύρου πάτση μετά από άραγμα γκάζι πλατεία με το γκομενάκι μου, γύρω στις 4, λέω δεν περνάω να δω μήπως είναι η Έμμυ.. Είχα κι ένα 50ευρο για πέταμα πάνω μου λέω ας μπω κι ότι γίνει. Χτυπάω το κουδούνι ανοίγει αργοπορημένα η τσατσά με τη μάσκα στο πρόσωπο σαν παλαίμαχος νίντζα. Τη ρωτάω ποια κοπέλα έχει και με το που τελειώνω τη φράση μου, σκάει από δωμάτιο η πιπινάρα μου γυμνόστηθη κρατώντας το πάνω μέρος του εσώρουχου και ολίγον κατσουφιασμένη. Μάλλον την ταλαιπώρησε ο συναγωνιστής. Εδώ να πω για τους θαυμαστές της ότι έχει βάλει κάποια κιλάκια τα οποία είναι εμφανή ειδικά στην περιφέρεια έχει φαρδύνει αρκετά και η κυτταρίτιδα κάνει πάρτυ. Είναι και κοντούλα και χτυπάει παραπάνω στο μάτι. Δίνω το πενηντάρικο στην τσατσά και της λέω άσε με όση ώρα νομίζεις. Το
μωρό
μου ήρθε μετά από λίγο μπανιαρισμένο καθώς μύριζε αφρόλουτρο καρύδα -μάλλον- και χαιρετηθήκαμε με τα λίγα ελληνικά που μιλάει. Δεν είχε καλή διάθεση και το κατάλαβα ότι κάτι είχε παιχτεί με τον προηγούμενο οπότε είπα να την ξαπλώσω κατευθείαν να την αρχίσω στο γλύψιμο να την κάνω να τα ξεχάσει όλα! Μετά από
λίγο άρχισε να βγάζει καυλωτικές κραυγούλες και μα χει ελαφριούς
σπασμούς.(καλό σημάδι) Αφού έβγαλε κάτι υγράκια στήθηκε μόνη της αμέσως με τέρμα ανοιχτά τα λαχταριστά ποδαράκια της και μου λέει "come baby"τρίβοντας το μουνάκι της. Μου έκανε έναν σέξι μορφασμό υποδηλώνοντας ότι θέλει να την σκίσω. Εγώ όρμησα σαν ορκ και ξέχασα πίπες τα ξέχασα όλα αφού μου φόρεσε αριστοτεχνικά καπότα φυσικά. Εκεί έπεσε πάρα πολύ δυνατό σφυροκόπημα αφού την είχα αρπάξει απ τα μπούτια μην αφήνοντας της και πολλά περιθώρια στο να κουνιέται. Στο πεντάλεπτο την άλλαξα στάση και την έβαλα στα 4 με λίγο άγριο τρόπο τραβόντας τα πόδια της και αντί να με βρίσει μου χαμογέλασε πονηρά το καριολάκι βγάζοντας τη γλώσσα! Εκεί είναι που τα δα όλα και με καύλωσε ακόμα περισσότερο οπότε άρχισα να γαμάω με ότι δυνάμει μου είχαν απομείνει και το στρουμπουλό κωλαράκι της ακουγόταν σίγουρα
μέχρι κι έξω. Μπατσάκια ξέρω ότι δεν τα πολυγουστάρει οπότε δεν της έριξα.. Με τα πολλά αφού είχα γίνει μούσκεμα την έστησα στα γόνατα κρατώντας τα μαλλιά της κέντραρα και της τα ριξα όλα
πάνω στα βυζιά και το λαιμό, μερικά σκάγια πέσανε και στο κρεβάτι αφού βγαίνανε προς όλες τις κατευθύνσεις. Το κορίτσι τα έτριψε λίγο για να πάνε παντού εγώ -κύριος- της έφερα χαρτάκι τα σκούπισε μου είπε κάτι χαμογελαστά στα ρώσικα έβαλε τις πορνοτακουνάρες της κι έφυγε. Είχα κάτσει μέσα σίγουρα κάνα μισάωρο αφού δεν πρέπει να χε έρθει και κανείς στο σαλόνι να ενοχλήσει την τσατσά. Πολύ τίμιο κορίτσι σε γενικές γραμμές με καλές υπηρεσίες είναι από τα στανταράκια μου στην κατηγορία "κοντοκαυλοπούτανα" και από τις καλές περιπτώσεις στην αλυσίδα Λιοσίων-Πάτση... Σήμερα θα πάω στην άλλη αδυναμία την Κάτια που ανήκει στην ίδια κατηγορία!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2020
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stelios_el_Conquistador, Marcus77

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού