Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Κυριακής λίγο πριν φύγω από Θεσσαλονίκη είπα να κάνω μια βόλτα στα σπιτάκια, μπήκα σε 2-3 μέχρι που έφτασα στην Λιλιάνα. Η κοπέλα ξανθιά με τα μαλλιά πιασμένα ψιλά ,σε γενικές γραμμές όμορφη άλλα λίγο μεγάλη για τα γούστα μου . Ευτυχώς είχα διαβάσει κρητικές γιατί χειμαζόμουν έτοιμος να φύγω να βρω καμιά μικρούλα...
Πέρασα έκανα ένα ντουζάκι και μόλις βγήκα ήρθε και το μωρό... με έπιασε στα όρθια άρχισε να μου χορεύει και να μου τρέμει τον υπέροχο της κώλο και μόλις μου σηκώθηκε μου τον έπιασε και τον έβαλε ανάμεσα στα μπούτια της και τον έτριβε πάνω στο μουνί της... Με έριξε πάνω στο κρεβάτι και άρχισε να μου κάνει μια από τις καλύτερες πίπες που έχουν κάνει, βαθιά ,υγρή και με πολύ γλύψιμο στα μπαλάκια. κάνα 5λεπτο μετά ήρθε η σειρά μου να γλείψω και εκεί μου φάνηκε να το ευχαριστιέται . Μου παίρνει ακόμα μια πίπα μικρότερης διάρκειας και μου πέρασε και την καπότα . ακολούθησαν 3 στάσεις. Μια από πάνω μου να αλείβω την κολάρα της να ανεβοκατεβαίνει δεύτερη ιεραποστολικά και τρίτη από πίσω στα γόνατα σχεδόν όρθια κολλημένη στον τοίχο όπου ήρθε το τέλος. Διάρκεια κοντά στα 30 λεπτά σύνολο.
Με λίγα λογία κάνει αυτό που θες πριν το ζητήσεις και είναι ακούραστη και το ευχαριστιέται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2020
Όνομα κοπέλας
Λιλιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikos9890
Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
94
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, gomenakiasssexy27, ilarionas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2021
Μπράβο φίλε και σωστή κριτική?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1