Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 260 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
΄Μόλις είδα στο πρόγραμμα ότι δουλεύει η Αγκάθα πήγα κατευθείαν στο στούντιο. Περνάω δωμάτιο και ετοιμάζομαι. Ήρθε μετά από λίγο το μωρό φορώντας σέξι εσώρουχα πολύ καύλα. Αρχίζουμε κάτι παθιασμένα φιλιά με γλώσσα και γλειψίματα συνεχώς. Μού βγάζει το σλιπ και πέφτει ατά γόνατα παίρνοντας τον πούτσο μου στο στόμα της και αρχίζει τα ρουφήγματα ταυτοχρόνως με φτυσίματα και προστυχόλογα . Ενιωαα τέτοια καύλα που με δυσκολία κρατήθηκα να μην τελειώσω, στην συνέχεια βγάζει το κυλοτάκι της και ξαπλώνει λεγοντάς μου ''έλα να μου γλείψεις το μουνάκι μου'' . Αρχίζω να τής γλείφω το πεντακάθαρο μουνάκι της και το μωρό να φωνάζει από καύλα. Την βάζω στα τέσσερα και της τον χώνω στην μουνάρα της βλέποντας την απίθανη και βελούδινη αφή κολάρα της. Της λέω δεν μπορώ να κρατηθώ θα τελειώσω, όχι μου λέει κρατήσου λίγο να χύσουμε μαζί, προσπαθώ να αντέξω λίγο ακόμα αλλά είναι δύσκολο, τελειώνω της λέω και εκείνη μου λέει ''χύσε με πάνω στην κολάρα μου'' , τον βγάζω από το μουνάκι της καί τά ρίχνω πάνω στην τέλεια κολάρα της. Τι να λέμε,, η γυναίκα είναι το κάτι άλλο, το απολαμβάνει αυτό πού κάνει. Εκτός το ότι είναι όμορφη και μουνάρα με γυμνασμένο σώμα {κοιλιακούς φέτες} είναι και πολλή γλυκιά και καλός χαρακτήρας. Την επόμενη φορά θα της ζητήσω την κολάρα της, τέτοιος κώλος ο κόσμος όλος!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αγκάθα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2020
Αν το σερβις και η διαθεση ειναι ετσι οπως τα λες, μιλαμε για "ολικη επαναφορα" σε σχεση με πέρσι..... Τοτε ηταν "πιο ξυνη πεθαινεις"
Το κορμι ηταν παντα τοπ.
29 Αυγούστου, 2020
Ισως πέρυσι να ετυχες σε περίεργη μέρα φιλαράκι και μένα μού έχει τύχει αυτό. Εγώ πάντως πέρασα πολύ ωραία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2