Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καινουριο μπορντελακι στην Μαντζαρου 10.

Πηγαινα για Ναντια στην Μαντζαρου 1 αλλα ειδα φως κ μπηκα στο χαμενοτυπιο γυρω στις 4.00...σαμπανιες, μπαλονακια, κληρωσεις στην εισοδο κ μπαινοντας μεσα η τσατσα νομιζω απο την Μαντζαρου 1. Δουλευε η Μαρινα-η γνωστη Μαρινα???- 1.65, 25 χρονων περιπου,μελαχροινη, σφιχτο κορμι, σαν Τσεχα συστηθηκε...40 το απλο.

Καθομαι μεσα κ σε 5 λεπτα ερχεται το κοριτσι μας...ευδιαθετη, πιανει την μαλαπερδα-την οποια την βρηκε μεγαλη κ αυτη κ μου λεει βαλε το λαστιχο εσυ,εγω δεν θα μπορεσω..τι γινεται ρε πουστη μου , τοσο πουτσαρας ειμαι να λεω???!!! αρχιζει πιπιλαει τις ρωγες μου-ρε μανια...-κ τριμαρει το εργαλειο με μια βαθια κ γρηγορη πιπα, της λες παρτο ολο--δεν μπορω μου λεει..παλι εγραψες λεω πουτσαρα μου. Γυρναει στα 4 κ μπανιζε το κορμακι της στον καθρεφτη, τι κανεις εκει λεω,τωρα θα σε γαμησω...ωραιος κολος μαγκες τοσο που την γυρναω τανασκελα να μην χυσω...χτυπαω το 3 μου ποδι στην μουναρα της κ σε λιγο της τα φερνωωωωωω.

παλι κομματια ημουν ρε πουστη μου αλλα ωραιο γαμησακι ητανε...βγαινοντας εξω αρχιζουμε τις χαιρετουρες, καλες δουλειες να λεω εγω, να μας ξαναρθεις να λενε αυτες, πιανουμε ενα κους-κους με την τσατσα εξω κ την κοπαναω...Αναβω ενα τσιγαρο-δεν καπνιζω αλλα θα κολλουσε ωραια σαν εικονα..Τι κανω εδω ρε πουστη μου λεω????τερμα τα μπορντελα μαγκες,κανενα βιζιτακι απο εδω κ περα..καλημερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού