Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 199599
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν ξεκινήσω τη δεύτερη κριτική, βάζω 5 στην τσατσά της υποδοχής Θυμός γιατί υπήρξε μια διαφωνία - είναι προσωπικά αυτά και δεν λέγονται δημάσια - δεν επέμενα - ενημερώθηκαν όμως οι φύλακες Κουλ
Πάμε στο κορίτσι! Έρωτας
Καταγωγή => Χάρκοβο Ουκρανίας
Ύψος => 170-175
Ηλικία => κάτω από τα 30
Σώμα => έχει μια σχετική χαλάρωση στα ζουμερά κωλομεράκια της αλλά δεν είναι τόσο εμφανής λόγω ύψους και σωματότυπου
Πρόσωπο => ΓΛΥΚΥΤΑΤΟ Έρωτας - διαβητικοί κάντε έξτρα δόση ινσουλίνης - αλλιώς συντονιστείτε εκ των προτέρων με το γειτνιάζων νοσοκομείο ώστε να μην πάτε στον Άγιο Πέτρο
Κωλαράκι => Προσκύνημα ΚΟΜΠΛΑΡΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΦΙΧΤΟ - ακόμη και ασιάτης χρειάζεται αρκετό σπρώξιμο για να μπει Money Mouth
Λοιπά => Μαύρα ίσα μακρυά μαλλιά - σκούρα μάτια - σαρκώδη χείλη για ρούφιγμα - διακριτικό make up

Για τους λόγους αυτούς η βαθμολογία της εμφάνισης είναι 8 Γερο-μύστης

GFE => Δεν υπάρχει τέτοια παράμετρος - βάζω 9+ γιατί ένοιωθα ότι είμασταν Έρωτας ζευγάρι - έπεσαν πολλά φιλάκια - αγκαλιάσματα - πάρλα (μιλάει καλούτσικα Ελληνικά)
Συμμετοχή στο σεξ => 10 γιατί δεν μου σκότισε τα νεύρα - άκρως υπάκουη η Σαχτάρ Ντόνετσκ στον παρτενέρ Ajax Ναι! τρέφοντας απόλυτη εμπιστοσύνη

Λοιπές πληροφορίες Γερο-μύστης
Κλέψιμο στο στήσιμο => όχι
Δαχτύλιασμα στην στενότατη σουφρίτσα => ναι
Πίπωμα => 9 βαθμολογία - ξαπλωμένος απολάμβανα ένα γλύκισμα να μελώνει την τέτοια μου - ελαφρώς χρήση δοντιού ώστε να καυλώνω περισσότερο Ναι!
Κλέψιμο στην ώρα => ΟΧΙ, ΟΧΙ, ΟΧΙ καθίσαμε κοντά 25 λεπτά και την έδιωξα εγώ γιατί να μην με περιμένει ο κολλητός μου - με έκραξε από ζήλεια Ναι!
Προσποιητές κραυγές => όχι
Ίδρωμα στο αγκάλιασμα => μετά το άδειασμα - στο σκουφί εννοείται - δεν μπορούσα να μπω κι όλος μέσα στη στενότατη σύραγγα - αγκαλιαστήκαμε σφιχτά για μερικά λεπτά - ξάπλα εγώ και το babe επάνω μου και ιδρώσαμε κάπως!

Αυτή είναι η Καρολίνα - όχι καρολίνα νυχάκι ρύζι - αλλά λαχταριστότατο ουκρανικό πιλάφι για λιγούρηδες και μπακούρηδες!
Ο Αίαντας της Ολλανδίας - χρησιμοποιώντας Champions League oρολογίες - καθηλώθηκε από τη σφιχτή άμυνα και το στενότατο κωλαράκι της Σαχτάρ Ντόνετσκ όπως κι ο τίτλος της κριτικής!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2020
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Ντουνταράς
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
4.674
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, Elganador, TOMCRUISE και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2020
Έαν κρίνω από το στυλ γραψίματος και την εμμονή με το ποδόσφαιρο, πρέπει να είσαι ο Ntountaras. Μεγάλο κενό έκανες... Αλλά καλώς ήρθες και πάλι. Να μας δίνεις ανταπόκρισηΧαμόγελο
review reaction 1 messinia
12 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απαντώ πλαγίως:
αν θες να ασχοληθείς ΣΟΒΑΡΑ με το Στοίχημα => το Oddsportal είναι μονόδρομος => ο ελεύθερος χρόνος του τζογαδόρου είναι πολυτιμότατος - μπαίνεις μόνο για λίγο και ξανά αποσύνδεση - άντε να ανεβάσεις καμμιά κριτική - κι άσε τους άλλους να ΓΚΡ μεταξύ τους Κουλ
13 Μαρτίου, 2020
Πρέπει να είσαι τυχερός, εγώ ενώ συμφώνησα με την τσατσά στα 100 € για μισή ώρα, μπαίνω στο δωμάτιο και μου χτυπάει την πόρτα η τσατσά και μου λέει για 15 λεπτά. Και έτσι πήρα το απλό πρόγραμμα. Αν με ξαναδούν; Στην άλλη ζωή...
review reaction 1 messinia
15 Μαρτίου, 2020
pepis13, εγώ όμως είμαι και παλαιός όπως ξέρεις - τακτικότατος χορηγός του συνεργείου σχεδόν 7 χρόνια - ειδικά αν είναι ο κ. Τάκης στην υποδοχή όλο γέλια και χαρές. Εκείνη η τσα2 όντως έχει αρχίσει και ξυνίζει και δεν είναι καλό, ειδικά τώρα που έσπασε το μονοπώλιο.
Όμως είμαστε άτυχοι όλοι μας με τούτο κωλομικρόβιο που μας ξημέρωσε και δεν είναι μόνο το ΧΧΧ, αλλά αναβλήθηκαν (επ' αόριστον) και τα πρωταθλήματα των χωρών που παρακολουθώ...
Κι αυτό θα έχει αντίκτυπο στις κοπέλες που θα επισκέπτομαι καθόσον το Στοίχημα είναι ένα μέσο εσόδων για τις Καρολίνες είτε τις Τσιτσιολίνες του άλλου στούντιο....
12 Απριλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί υπάρχει και κάποιο άλλο.. για τα δεδομένα της πόλης, μονοπώλιο συνεχίζει να είναι, δεν αλλάζει κάτι.
Γ.Υ1.. δεν ξέρω τι λέτε πάντως απο την προσωπική μου εμπειρία και ο Τακαρος και η συγκεκριμένη τσαστού μια χαρά μου ήταν σε εμένα
Γ.Υ2.. ρε Ντουντα, ειλικρινά, δεν μπορεί να γράψεις μια κριτική της προκοπής σαν άνθρωπος, μια φορά στην ζωή σου.. αν είναι να γράφεις πορνοκριτική και το μυαλό του αναγνώστη να εί ναι αντι στην γκόμενα, στοποδόσφαιρο.. αστο καλύτερα
(Updated: 17 Απριλίου, 2020) 15 Απριλίου, 2020
1) Η τσα2 είναι με τις ώρες της αλλά έγραψα ότι ενημερώθηκε η Γλυκούλα και δεν το αναλύω περαιτέρω.
Ο κ. Τάκης δυστυχώς είναι αργά απογευματινές και βραδυνές βάρδιες είναι εκτός ανταγωνισμού.
2) Το ποδόσφαιρο είναι άλλη φάση και προφανώς το άλλο μου μισό. Στην τελική, το 80% και βάλε των κριτικών για το συγκεκριμένο συνεργείο εγώ τις έχω ανεβάσει. Ε κάντε κι εσείς παιχνίδι αν δεν σας αρέσει το στυλ γραφής μου. Έτσι κι αλλιώς ούτε προγνωστικά δίνω - ούτε ποστάρω - άντε καμμιά @@ρια πετάω και δρόμο. Ο μακαρίτης (όσοι τον γνωρίσατε) δεν υπάρχει πλέον. Το έγραψα κάπως επιγραμματικά στο πρώτο μου σχόλιο.
3) Αναφορικά με το δεύτερο στούντιο που άνοιξε ακριβώς δίπλα στα ΚΤΕΟ κι απέναντι από το Erotic πιστεύω ότι προσέφερε στην ποικιλία. Ρίχνεις μια ντούντα κι από εδώ πας κι αποκεί. Και πόσο μάλλον, αν δεν μένεις Καλαμάτα το οποίο συνεπάγεται χρόνο μετακίνησης και έξτρα κόστος.
Μακάρι να συνεχίσουν και τα 2 studio με το πέρας αυτής της παγκόσμιας κατάρας που μας ταλαιπωρεί (κι όχι μόνο).
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6