Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 243 10
Sex Studio 346526
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ο τίτλος είναι ενδεικτικος
Η κοπέλα έχει άμεση δράση σαν ηρεμιστικό για την καυλα του αλλου

Από το σαλοναρισμα φάνηκε ότι θα πάει τσάμπα το 50αρι, όταν βγήκε με μια μούρη μέχρι το πάτωμα και πέταξε ένα απλό hi.

Σα μαλακας εγώ είδα τους βυζους της (αντικειμενικά το μόνο ωραίο πάνω της, κατά τ άλλα ψηλή άχαρη με μέτριο πρόσωπο και πεσμένο κωλο) και λέω ας κάνω το κασκαντεριλικι.

Σκάει στο δωμάτιο πετάει πάλι ένα hi χωρίς καν να χαμογελάσει και αρχίζει να γδύνεται.
Ωραία λέω την κάτσαμε τη βάρκα αλλά αντε ας γλυψω τουλάχιστον τους βυζους να πούμε ότι κάτι έγινε σημερα

Κι εκεί έρχεται η αποθέωση όταν μου δείχνει τα βυζια της και μου λέει εδώ κι εδώ δεν ακουμπάμε ούτε φιλάμε, οπουδήποτε αλλού θες οκ.Money Mouth

ΠΟΥ Αλλού μωρή μαλακισμενη; Την κοιλιά σου ήρθα να γλυψω δηλαδή;

Και πάει να μου περάσει προφυλακτικό κλασικά σε πεσμένη τσουτσου.
Εκεί το παίρνω απόφαση και της λεω OK not gonna happen please leave Και μου άρχισε τα όχι προσπάθησε νιωθω ασχημαΜαλακία

Άσε μας κουκλίτσα μου..

Η συγκεκριμένη εν τω μεταξύ τη θυμάμαι ότι είχε έρθει και πέρυσι στην αλυσίδα με άλλο όνομα.

Απλά μακριά, ένα 50αρι χαμένο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2020
Όνομα κοπέλας
Λέξυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
751
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, paliosa, hana3671 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2020
Γιατι πεταμενο δε καταλαβαινω? Νομιζετε οτι με το που δινετε τα λεφτα δε μπορειτε να τα ζητησετε πισω εφοσον η κοπελα δεν ανταποκρινεται στα στανταρ? Μεγα λαθος! Και ουτε μανουρα,ουτε τιποτα.Ευγενικα κ ομορφα Γερο-μύστης
02 Φεβρουαρίου, 2020
Μυστη, κακώς ΔΕ πηρες λεφτά πίσω..!? Ουάου! Προσωπικά, εγώ διώχνω κοπέλες και ζητάω $$ όταν πχ: βρωμάει, δεν είναι social, όταν βαριέται ή αν τελικά ΔΕ μου αρέσει οταν την δω απο κοντά (το έκανα με την Λίλη του Κ60.. Έχω την αίσθηση οτι η τύπισσα ήταν... τύπος, οπότε πήρα $$ πίσω και ΟΥΤΕ που άγγιξα!!!). Το αποκορύφωμα ήταν με ένα ζωο στο Deluxe το 2015(Ρουμάνα μεταγραφή απο Φωκαίας 19, με στρασάκι στο πάνω χείλος.. θα κοιτάξω να θυμηθώ όνομα, αν και έχει σταματήσει), όπου ενώ την γάμουσα, 1' πριν τελειώσω μου λέει "Κουράστηκα" (είχαμε αλλάξει 3 στάσεις όλες κ όλες στο 10λεπτο και ήμουν ο 1ος πελάτης!!), ξεκαβαλάει το καβλί μου, παίρνει τα πράγματα και πάει να φύγει!! Την γραπώνω και της λέω απλά "θα κάνω σκηνικό στην υπηρεσία" Μου απαντά "κάνε"... Όπερ και εγένετο, μου έδωσαν όλο το 50ρικο πίσω και αυτή φώναζε μεσα απο την κάμαρα να μην μου δώσουν φράγκο γιατί την γάμησα!! Τελικά απο μόνος μου έδωσα τα μισά "στο σπίτι" γιατί θέλω να έχω καλές σχέσεις με το συγκεκριμένο ίδρυμα! Εννοείται όποτε με έβλεπε στο σαλόνι ξύνιζε μετά απο αυτό κ έβριζε το αρχίδι στη γλώσσα της, αλλά στο βρωμοπούτσι μου κ μένα Χεχε!
02 Φεβρουαρίου, 2020
Θενξ για τις απαντήσεις τύποι, καλό είναι να τα γνωρίζουμε αυτά, από δω και πέρα θα ζητάω κι εγώ λεφτά πίσω σε αντίστοιχη περίπτωση, απλά σε τέτοια σκηνικά υπάρχει πάντα ο φόβος μη σου σκάσουν κάνα μαλακα φουσκωτό απ το πουθενά και σ αρχίσουν τα σου ξου μου ξου μανταλάκια κι αντε να βρεις άκρη μετα
02 Φεβρουαρίου, 2020
Κορίνα την έλεγαν κάποτε. Δεν είχε τα τατοο νομίζω τότε.


Και ναι, αφού είδες σημάδια φολιάσματος από την αρχή, τη σταματάς, τη διώχνεις, κατεβαίνεις κάτω και ζητάς τα χρήματα. Έλα ψάχνουν όλες για μαλάκες.
02 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εξηγεις ομορφα και ωραια οτι δεν τελειωσες και την εστειλες γιατι δεν ανταποκρινεται.
Αν χρειαστει, λες και οτι μπηκες για τους βυζους και δεν αφηνει τιποτε με αυτους, απαραδεκτη κλεψια/συμπεριφορα αλλωστε, ας το λεγε η υπηρεσια απο το σαλονι, μονο βλεπεις, δεν ακουμπας, αμαν με τις μαλακιες.
Τεσπα, συνηθως καταλαβαινουν, δεν τελειωσες αλλωστε, τουλαχιστον τα μισα πισω, αν την γαμησες λιγο, ενω αν την εστελνες απο την αρχη εξω, κατ'ευθειαν φωναζεις υπηρεσια και τα ζητας ολα.
Anyway, και μονο που το μοιραστηκες εδω ομως, εκανες την σημαντικοτερη κινηση, γλυτωνεις αλλους απο την φολα.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5