Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βικτώρια Ουκρανή,ξανθιά πολύ όμορφη με φουσκωμένα τσιμπουκόχειλα,μεγάλα πλαστικά βυζιά με ρώγα κάγκελο,κοντούλα με αφράτο κώλο και εμφανή ίχνη κυτταρίτιδας πράγμα που με κάνει να πιστεύω ότι είναι πατημένα 30.
Ήρθε να μου δώσει χειραψία στο σαλόνι και χρειάστηκε ένα κοντινό της βλέμμα για να περάσω στο δωμάτιο χωρίς πολλή σκέψη με 70ε για γυμνό με 69Γλώσσα

Χαμογελαστή και ευδιάθετη στο δωμάτιο αλλά δυστυχώς δε μιλάει ούτε Ελληνικά ούτε αγγλικά οπότε εκ των πραγμάτων επικοινωνία δε μπορούσε να υπάρξει.Ορμηξα κατευθείαν στις βυζάρες και ρουφηξα δυνατά τις ρώγες της και πέρασα το πόδι της από πάνω μου ώστε να κάτσει πάνω στον πουτσο μου πράγμα που δέχθηκε ευχαρίστως και μάλιστα κουνιοταν μπρος πίσω και το γούσταρε.Πηγα να τη φιλησω αλλά τραβήχτηκε και μου έδειξε το λαιμό της όπου τη ρουφουσα απαλά και μοσχοβολουσε το μωρό.
Με ξεκαβάλησε και ξεκίνησε μια πίπα απαλή και αργή ενώ εγώ δαχτύλιαζα το ήδη υγρό μουνί της.

Στήθηκε στα 4 όπου απόλαυσα μια πανέμορφη σούφρα σφιχτή,σκουρόχρωμη και ελαφρώς αξυριστη.Καρφωνα τη γλώσσα μου μέσα και τη ρωτούσα αν την αρέσει και αυτή έκανε μμμ Χαμόγελο
Γλειφομουνι για πολλή ώρα με μόνιμα ένα δάχτυλο τέρμα μέσα στο στενό και υγρό μουνί της και όπως ήμουν ξαπλωμενος πλάι της αυτή μου έπαιζε τον πουτσο κι εγώ τσιμπουσα τις ρώγες της οπότε καυλωσαμε για τα καλά και οι δύο.

Πέρασμα καποτας βιαστικό και με αέρα στήσιμο από κάτω και γαμησι για αρκετή ώρα σε χαλαρό τεμπο όπου αυτή με χαϊδευε κι εγώ δε χορταινα να την κοιτάω.Μου γκρινιαξε για το χρόνο κάποια στιγμή αλλά έκανε την υπομονή της μέχρι που εχυσα δυνατά με έντονες κραυγές και τρόμαξε και λιγο στην αρχή.Την έδωσα κάνα δυο τρυφερά φιλάκια και αποχώρησε Έρωτας
Έκανα κι εγώ τη γαργάρα μου με το στοματικο διάλυμα που πλέον είναι σε συσκευή καρφωμενο δίπλα από το νιπτήρα και έφυγα σαν κύριος Κουλ

Συμπέρασμα...Όμορφη,τρυφερή και φουλ ερωτευσιμη για μένα.Δε πετάει φωτιές στο δωμάτιο και υστερεί σε τεχνική αλλά θέλει να σε ικανοποιήσει και είναι υπομονετική με το χρόνο.Βεβαιως υπάρχει το πολύ βασικό κενό της επικοινωνίας αλλά εγώ θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.838
Πόντοι:
13.755
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Old.rabbit, ilarionas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού