Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 110 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική.

Η Ντανιέλα ειναι μια πανέμορφη μελαχρινή λατινοαμερικάνα. Για τα δικά μου γούστα πανέμορφη. Ωραία βυζάκια και κωλαράκι. Φοβερές διαστάεις. Τίποτα φτιαχτό. Αυτα τα θετικά για εμένα.

Στα αρνητικά, η κοπέλα μπαίνοντας στο δωμάτιο εχει ελάχιστη αλληλεπίδραση με τον πελάτη. Γδύνεται και ανοίγει το προφυλακτικό να στο φορέσει. Εχουμε ανταλλάξει απλώς ενα γεια και απο που είσαι. Φαίνεται οτι δεν έχει διάθεση για κουβέντες και απαντάει αναγκαστικά.

Σχετικά καλή πίπα, τη γάμησα στα 4 και τελειωσα ανεβαίνοντας πάνω μου. Πάνω μου είχε πολύ καλό ρυθμο και έπαιζε ωραία και αφου τελείωσα πεταξε και ενα νάζι και χαμόγελο που αν το είχε εξ'αρχής θα ήταν ιδανική συνάντηση.

Συμπέρασμα, ισως και να την ξαναέπαιρνα γιατι θαμπώθηκα απο την ομορφιά της. Καλή θα έλεγα στις στάσεις που κάναμε αλλα κακή στην αλληλεπίδραση με τον πελάτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2020
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
941
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, AntifitCondom, Yatoputso

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2020
Όπως τα λέει ο συνάδελφος είναι τα πράγματα,πανέμορφη και καλή στις στάσεις αλλά κακή στην αλληλεπίδραση με τον πελάτη.
(Updated: 29 Μαΐου, 2020) 29 Μαΐου, 2020
Στις φωτογραφίες δείχνει αρκετά όμορφη αλλά με κάπως μεγάλα οπίσθια.
Αυτό για τα οπίσθια ισχύει ;
Μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει ;
Επίσης διαφημίζει φούλ πρόγραμμα, δηλαδή ελεύθερο στοματικό κλπ κλπ ...
Ισχύουν ;
Καλή συνέχεια.
31 Μαΐου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα οπίσθιά της είναι τέλεια,στην αλληλεπίδραση δεν τα πάει καλά.
03 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα οπόσθια πολυ καλά. Οχι γυμασμένα αλλα για χαστούκια. Ετσι μου αρέσουν εμένα. Οι φωτογραφίες δεν ειναι ακριβείς. Μη βασίζεστείς σε αυτές. Παόλα αυτά, η κοπέλα απο διαστάσεις και ομορφιά ειναι σε τοπ επίπεδο. Η αλληλεπίδραση ομως με τον πελάτη κακή. Για το πρόγραμμα, εμένα μου έκανε πιπα με προφυλακτικό. Κώλο δεν ξέρω αν δίνει. γιατι εγώ είχα πάρει απλό πρόγραμμα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4