Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Sex Studio 65428
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο αποτυχημενη περιπλανηση στα barakia της πολης για ευρεση amateur πουτανας κατεληξα στο μπουρδελακι της Μαντζαρου 4.15 για συναντηση με επαγγελματια. Το σαλονακι ηταν αδειο-θετικο αυτο,βαριεμαι να περιμενω-αρχιζει τον προλογο η τσατσα 40 απλο,50 πιο χαλαρα, 69, γλυφομουνι αν ειμαι μερακλης κτλ. Ερχεται το σφαχτο εξω-υψος 1.70,γυρω στα 30, ξανθια με καρε μαλλακι,ωραιο προσωπακι, κανονικη στα κιλα κ με πιασιματα αλλα σφιχτο κορμι που σε γκαυλωνει.Παω στο δωματιακι κ σε 5 λεπτα ερχεται το κοριτσι μας. Ξαπλωσε μου λεει, αρχιζε να χαιδευει το δασυτριχο στηθος μου κ να πιπιλαει τις ρωγες μου-kinky γκομενακι λεω καλα παμε.Με ρωταει που ειχα βγει, αν εχω γκομενα, τα ιδια της ρωτησα κ εγω + με ποσους παει το βραδυ-εκει κολωσε!Παλια ηταν Αλεξανδρουπολη ειπε.Φοραω την καποτα κ αρχιζει πιπα σφυριχτη-ρουφαει το κεφαλακι κ οταν τραβιεται απο το πεος κανει γκλουπ...Με ειχε καραγκαυλωσει το πορνιδιο,πολυ gfe αλλα κ στο σφυροκοπημα πρεπει να ειναι σκυλι.Της λεω ξαπλωσε, βγαζει κυλοτα,σουτιεν,αλυσιδες,σαλιωνει το μουνακι της κ λεω βουρ στον πατσα.Το βυζακι λιγο πεσμενο αλλα κατι ματακια μπλε γυαλιστερα κ πουτανιστικα. Αρχιζε τα αχ,βαχ,μουχ, πεταξε ενα ''θα μπορουσα με εσενα ολο το βραδυ''-δεν εχω αλλα 50ευρα καρδια μου για insert coin σκεφτομουν εγω-στο διαταυτα τωρα,δεν κρατηθηκα κ αδειασα στην μουναρα της μετα απο 10-15 γεωτρησεις.Δεν βιαστηκε να φυγει, κρατησε το καυλι μου ζεστο κ οταν μονο τραβηχτηκα αρχισε να ντυνεται.Με ρωτησε αν θα ξαναερθω,λογικα θα παω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού