Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
Sex Studio 392636
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική,πρέπει να είχα πάει κάπου τέλη Σεπτέμβρη.
Ήθελα από καιρό να δοκιμάσω την Patty,μιας και είχα δει τις φωτογραφίες και μου άρεσε πολύ.Επισκέφθηκα το εν λόγω studio,οπού εργαζόταν η Patty και η Samantha(ήθελα να δω και την Samantha από κοντά).Η Patty είχε πελάτη,η Samantha ήταν ελεύθερη,αλλά περίμενα να δω και την Patty και όντως,όπως έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές στις κριτικές τους,είναι όπως ακριβώς τη βλέπετε στις φώτο.Λατίνα κορμάρα,με πολύ ωραίο πίσω σύστημα.Εκεί ποντάρει και αυτή,με αποτέλεσμα να είναι ξεπέτα στο δωμάτιο.Το δωμάτιο που μπήκα ήταν καθαρό μεν,αλλά είχε μια ζέστη,προφανώς από τον προηγούμενο συναγωνιστή.Πλύθηκα στα γρήγορα και ήρθε και κοπέλα.Τη φίλησα λίγο,μου τρίφτηκε και αυτή,είδε ότι ήμουν έτοιμος,πέρασε λάστιχο
και έκανε μια μέτρια στοματική περιποίηση,για περίπου ένα λεπτό.Μετά με καβάλησε,την πήρα ιεραποστολικά και τέλος στα τέσσερα,όπου αφού τελείωσα,σηκώθηκε,μάζεψε τα εσώρουχα της,είπε αντίο και έφυγε.Φεύγοντας,την είδα που καθόταν στο κουζινάκι και έπαιζε με το κινητό της.Η τσα2 δεν ενόχλησε,αλλά ούτε είπε να κεράσει ένα νερό ούτε τίποτα.Μέτρια πράγματα,λοιπόν.

Ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Patty
Johnny Truelove
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
308
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, baroc, DmtrsxXx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού