Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Sex Studio 186355
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευμα Κυριακης στοχευμενη καταδρομικη στην Βικτωρια "Ρωσια".Την ειχα σταμπαρει απο τις φωτογραφιες φαινοταν καλο μωρο,ειχα διαβασει και μια καλη κριτικη του συναγωνιστη απο κατω και ετσι βουρ για το στουντελο.Εμφανιση κοπελας αδυνατη,ξανθια,μικρο βυζι,καλο κωλι,ηλικια 30 κατι μαλλον σε γενικες γραμμες ωραιο πακετακι.Επελεξα το απλο προγραμμα καθως θεωρω κοροιδια να δωσω τα +χρηματα για ελ. στοματικο,69 κλπ.Οποτε δινω το μπλε και βουρ για το δωματιο.Δωματιο αψογο οπως παντα,κανω το ντουζακι μου και περιμενω την κοπελα.Μπαινει μετα απο 5 λεπτα το μωρο με χαιρεταει και αρχιζει να γδυνεται.Κατωπιν ερχεται πανω μου και αρχιζει να με γλυφει απο πανω προς τα κατω και οταν ηρθε η στυση κατεβηκε στα αρχειδια και αρχισε να τα γλυφει.Η σταση που ειχε παρει ηταν τετοια που μπορουσα να χουφτωνω και να βαζω λιγο δαχτυλακι στο μουνετο της χωρις να διαμαρτυρηθει.Αφου εβαλε καποτα αρχιζει μπουκι με αρκετο δοντακι αλλα οχι ιδιαιτερη διαρκεια.Σε αντιθεση με τον απο κατω συναγωνιστη ο οποιος βεβαια ειχε δωσει 30 ευρω οποτε μαλλον παιζει το ρολο του στο χρονο.Οταν ολοκληρωσε με καβαλησε απο μονη της και αρχισε να χτυπιεται με μανια ενω παραλληλα με εγλυφε στο λαιμο και αναστεναζε.Δεν αντεξα πολυ και κατεθεσα το σπερμα στην σταση αυτη.Αφου ολοκληρωσα ξεκαβαλαει μου βγαζει την καποτα και με καθαριζει με μωρομαντηλο σαν καλη νοικοκυρα.Πολυ περιποιητικη κοπελιτσα.Σε γενικες γραμμες ενα καλο γαμησι για το επιπεδο αυτων των τριων μαγαζιων(Λ73α,β,Σπυρου πατση)αλλα στην περιπτωση μου του απλου προγραμματος ηταν καπως γρηγορα τα πραγματα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, jimakos900, Autokinitas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2019
Οντως συναγωνιστη ειχα δωσει 30 και η πιπα ειχε διαρκεια.Ισως εκει παιζει λιγο γιατι εξαλλου τις ιδιες υπηρεσιες τις προσφερουν στην ιδια αλυσιδα Λιοσιων 73 με 20 ευρω ενω εδω 10 ευρω καπελο.Καπέλο
05 Νοεμβρίου, 2019
Πόσα λεπτά κράτησε το σεξ;;
05 Νοεμβρίου, 2019
Χτύπησε πόρτα η τσατσά;;;
05 Νοεμβρίου, 2019
Όχι απλά γρήγορα όλα εκεί γίνονται πολύ γρήγορα άσε που η κοπέλα αυτή από τα μούτρα και μόνο φωνάζει τρέξε γρήγορα από τα χειρότερα μέρη σε κοπελες και τιμολογιακή πολιτική ξεκινάμε απο20€ να σου πω κάτι φίλε χίλιες φορές να πάω Κασσάνδρας8 που έχει πολύ καλύτερη κοπέλα να δώσω 40€ο πάρα εκεί 20€ο κοπέλα εμφάνισης Μεταξουργείου και στα 5λεπτα να χτυπάει η πόρτα για να τα λέμε όπως γίνονται
05 Νοεμβρίου, 2019
Γενικα υπαρχει ενας κορεσμος στην πιατσα δεν υπαρχουν πολλες επιλογες και το επιπεδο υπηρεσιων-χρονου εχει πεσει...Θα δειτε που σιγα-σιγα θα βαλουν ταριφα το 30ευρω και γενικα οι τιμες θα ανεβουν...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5