Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 324 10
Sex Studio 497455
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή επίσκεψη στο εν λογω studio. Παλιά μονοκατοικία χρήζει ανακαινισης όπως και ο χώρος υποδοχής. Το δωμάτιο όμως ανακαινισμένο και ευρυχωρο. Πετσέτα (πολύ μικρη) κ παντόφλες μιας χρήσεως. Κάποια στιγμή μπαίνει το μωρό ... Μούναρος 1.70 γυμνασμένο κορμί (οχι skinny) πράσινα μάτια μακρύ μαλί και κορμάρα. Ανετα θα μπορούσε να είναι CG. Απο τη πρώτη στιγμή εκπέμπει θετική διάθεση και αέρα έμπειρης γυναίκας (ηλικία οχι πάνω απο 30) που θέλει να περάσεις όμορφα. Γελάκια χωρίς χαζομάρες και υπερβολές θέλει να σε κάνει να νοιώσεις άνετα. Μετα τα πρώτα χαδάκια στο σφιχτό δέρμα της μου έγινε κάγκελο οπότε η νεαρά μου πέρασε το προφυλακτικό πολύ όμορφα με το στόμα. Ξεκινήσαμε reverse cowgirl με το συγκινητικό θέαμα της κολάρας της να ανεβοκατεβαίνει ρυθμικά. Ευτυχώς βγάζει μικρές αληθοφανείς κραυγούλες χωρίς επιφωνήματα τύπου πουτσαρά μου σκίσεμε κλπ που συνηθίζεται. Συνεχίσαμε ιεραπόστολος με παραλλαγές, όπου κάποια στιγμή λόγω τράκ άρχισα να χάνω στύση. Εξυπνη γυναίκα, σταμάτησε μόνη της το πήρε στο στόμα της για να επανέλθουμε στις προηγούμενες κάβλες. Ωραίο στήσιμο στα 4 το ιππικό σε πλήρη ανάπτυξη και κατάθεση σε αυτή τη στάση μετά απο λίγο. Συμπέρασμα : πολύ όμορφη και καλή επαγγελματίς. Με class που δεν το βρίσκεις στο χώρο. Εγώ θα ξαναπάρω, υγιαίνετε κ γαμάτε !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Ρεμπέκα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
143
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, Manager69, kwstasxat και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού