Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασμα με Δανάη, υποτίθεται για χαλαρό με 50€.
Χαλαρό, ξεχαλαρό εγώ νευρίασα τόσο πολύ που ήθελα να φύγω και ας έχανα τα χρήματα!
Το κορίτσι για μένα εξαιρετικό από εμφάνιση. Λέει Ελληνίδα αλλά με τίποτα ντόπια μπορεί Ρωσοπόντια. Για να είμαι σωστός Ελληνοπόντια προς αποφυγή παρεξηγήσεων! Προκαταρκτικά μη και μη και μη! Λέω τέλος πάντως. Εν τω μεταξύ το εργαλείο λάσπη από την ξενέρα! Πάει να περάσει προφυλακτικό και παθαίνω ηλεκτροσόκ: Τι κάνεις της λέω! Στα καπάκια πάω να σηκωθώ και της λέω άστο κοπέλα μου δεν πειράζει και ας χάσω τα λεφτά! Μου λέει άσε με και θα δεις. Μου σηκώθηκε μετά από αρκετή ώρα αλλά φοβήθηκε να μου πει οτιδήποτε γιατί ήμουν έξαλλος και ήθελα να φύγω. Τελικά μου σηκώθηκε αλλά είχα ξενερώσει. Δεν μπόρεσα να πηδήξω και μου ξαναέπεσε σχεδόν άμεσα. Μου λέει: Θέλεις να στον παίξω και να χύσεις πάνω μου δωρεάν; Της λέω κάνε ότι θες να τελειώνουμε. Αφού ήρθε το τέλος με παρακαλούσε μετά να της πω αν το διόρθωσε το πουτανάκι.
Όλα καλά της λέω για να ξεμπερδεύω και για να μην αρχίζω και τους σιχτιρίζω όλους εκεί μέσα! Φόλα! Μακριάάάάάάάάάάάάάά!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Δανάη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
736
Πόντοι:
531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού