Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν ξερω τι παίζει με τον συγκεκριμένο οίκο Αλλά πρέπει λίγο να φτιάξει το πρόγραμμα του Αφού για Αλλά πας και αλλα βρίσκεις.. συγκεκριμένα είναι η τρίτη φορά που πάω για τη Λίζα Αλλά η Λίζα δεν είναι εκεί..καυλωμενος φουλ αποφασίζω να περάσω με τη ναταλια.εχω ξαναγράψει για τη συγκεκριμένη απλά τότε δεν είχα συγκρατήσει Τ όνομα της,οπότε της χρωστάω μια κριτική. Η Ναταλία αυτή τη φορά στο σαλοναρισμα ήταν πολύ πιο ευχάριστη όποτε την επέλεξα με συνοπτικές διαδικασίες. Πρόκειται για μιλφ νταρντανα με σφιχτό κορμί,αν εξαιρέσεις λίγο κοιλιά, με κωλαρα και συμπαθητικό πρόσωπο. Στο δωμάτιο Αφού περίμενα κάνα 10λεπτο,ήρθε κ ξεκίνησε με γλωσσοφιλα και χαιδολογηματα μέχρι που ξεκίνησε μια μαεστρικη πίπα με πολύ σάλιο σε Πουτσα και Αρχιδια.στην συνέχεια τν ξάπλωσα στο κρεβάτι και την έβαλα να ανοίξει τις ποδαρες της κρατώντας ανοιχτή,με τα χέρια,τη Μουναρα της..συνήθως δεν γαμαω στα δελα,Μόνο πίπες, αλλά με καυλωσε τόσο το θεαμα που μου πέρασε προφυλακτικό με το στόμα, και ξεκίνησα να τη γαμαω με δύναμη και πολλά γλωσσοφιλα.το τέλος ήρθε όταν στήθηκε στα 4,με θέα την κωλαρα της.εκει δεν άντεξα κ πολύ.. Μπορεί Λίζα να μην βρήκα για ακόμη μια φορά,ομως η ναταλια αξιζε και με το παραπανω..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2019
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
832
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 tremor, petsa, koolance και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2019
Φίλε πόσα πλήρωσες? Γιατί είχα περάσει πρόσφατα και μου είπαν 50 ευρώ.
H
Hatsumi
27 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

40 ευρω είναι φίλε.γενικα Αυτός ο οίκος είναι ότι να ναι..
28 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το υποψιάστηκα ότι ψάχνουν για μαλάκες και ευχαριστώ που μου το επιβεβαιώνεις...
H
Hatsumi
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3