Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831848
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες

να καταθεσω κι εγω με την σειρα μου την κριτικη μου για την χθεσινοβραδυνη μου επισκεψη στο εν λογω στουντιο και την εμπειρια μου με την Νικολ!

Ξεκινησα κατα τις 10,κινηση πολυ δεν ειχε,δυσκολευτηκα μεν να παρκαρω,οχι τοσο πολυ δε,γι'αυτο και το 7 στην βαθμολογια,μαλλον κατεβηκε πολυς κοσμος χθες στη φυλης!! Φτανω εξω απο την πορα,χτυπαω το κουδουνι και ανοιγει η πυλη του παραδεισου...Περιμενε ηδη καποιος στο σαλονι και αλλος ενας ηταν στο δωματιο...Η τσατσα,γνωστη μου φυσιογνωμικα(αφου δεν με ρωτησε καν αν εχω ξαναπαει),μου ειπε οτι ειναι η νικολ(εγω βεβαια το ηξερα) και καθομαι στον καναπε και περιμενω...Απολυτα ευγενικη η τσατσα(εβαλα 7 γιατι δεν με αφηνε να βαλω παραπανω)!!

Οσο περιμενα ακουγα καποια βογγητα απο μεσα της νικολ και "ενθουσιαστηκα ακομα περισσοτερο"...

Μετα απο κανα 5λ βγηκε απ'το δωματιο!!Εδω θελω να πω το εξης,χωρις να προσβαλλω την κοπελα βεβαια γιατι γουστα ειναι αυτα,οτι δεν τραλαθηκα και τοσο πολυ οσον αφορα το προσωπο γιατι απο σωμα σκιζει...λεπτο,καλλιγραμμο,μικρο στηθος στητο,ολα τελεια...

Μπαινω στο δωματιο και ξαπλωνω...μετα απο 5-7λ ερχεται η νικολ...

Πολυ ευγενικη κοπελα,χαδακια μπολικα,παρολο που πηρα το απλο προγραμμα,και μετα ξεκινησε την πιπα.

Πολυ καλη πιπα,βαθεια και με στυλ...αφου μου τον εκανε "τουμπανο"εκατσε απο πανω μου και κουνιοταν σαν πορνοσταρ,το κατεχει παρα πολυ η κοπελα...Γυρισαμε στο πισωκολλητο,την αγαπημενη μου σταση και μετα απο μερικα σφυροκοπηματα,κατεθεσα...Αυτο ηταν,κουβεντιασαμε λιγο και εφυγε...



Οι εντυπωσεις μου ηταν φοβερες απο χθες το βραδυ μπορω να πω,παρολο που η βαθμολογια ειναι χαμηλη...

Να ξεκαθαρισω και κατι αλλο,στο συγκεκριμενο στουντιο εχω παει αρκετες φορες και χω τις καλυτερες εμπειριες,απλα δεν μπορω και δεν προλαβανω παντα να γραφω κριτικες

Και παιρνω παντα το απλο προγραμμα,οταν την κοπελα την δοκιμαζω για πρωτη φορα και αναλογα τις εντυπωσεις μετα παιρνω και τα αλλα προγραμματα

Εν κατακλειδη,χωρις καμια αμφιβολια,μην διστασει κανεις να δοκιμασει ολες τις κοπελες του στουντιο γιατι ολες ειναι φοβερες...Μονο μια μου εχει ξεφυγει λογω του αραιου ωραριου της,αλλα ειμαι σιγουρος οτι οταν συμπεσουν τα ωραρια μας θα χτυπησει ΦΟΥΛ προγραμμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού