Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 243 10
Sex Studio 345288
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Προσπαθησα να βρω κριτικη για την diana η καποιο σχολιο και δεν βρηκα τπτ οποτε πηρα την αποφαση να το ρισκαρω νεαρο κοριτσι απο ρωσσια με κορμι λαμπαδα κωλαρακι πετρα επιδερμιδα βελουδινη βυζακι μικρουλη αλλα ωραια ρωγιτσα και προσωπο πολυ ομορφο με ωραιες γωνιες μιλαμε για κουκλακι το κοριτσι 22 χρονων με 23 χρονων τρελο πιπινακι.αγγλικα δεν μιλαει αλλα κατι ψιλο ξερει συννενοησε.τωρα στα του αγωνα ενταξει ξερω υπηρεσιες στουντιο αλλα αυτη ειναι σαν πλαστικη κουκλα ετσι συμπεριφερεται προσπαθησα να την ξεκλειδωσω λιγο με 2 3 αστειακια αλλα.μπηκε στο δωματιο εκατσε στα γονατα και ξεκινησε να μου τον παιζει τις εγλειψα λιγο τα βυζακια και τις χαιδεψα λιγο το κωλαρακι και σιγα σιγα ψιλοκαβλωσα μου λεει οκ περνει την καποτα ξεκιναει μια πιπα αδιαφορη και μετα απο κανα 2 λεπτα σταματαει τις λεω ελα απο πανω μου μου λεει χαμογελοντας ελα εσυ λεω οκ και ξεκιναμε παντως ειναι σφυχτομουνικο το κοριτσι μας μετα την γυρισα στα 4 που εχει κωλαρα α εθνικης την καρφωσα δυνατα και ηρθε το τελος.παντως δεν κλεβει στις στασεις καθεται και το παιρνει ολο μεσα με ψιλο κραβγουλες.τωρα αν θες να γαμησεις μια ωραια γκομενα αλλα κομοδινο η πλαστικη κουκλα αλλιως προτεινετε.δεν θα την ξανασυναντουσα πιστευω οτι δεν αξιζει ουτε καν τα 50 ευρω που εχει το απλο προγγραμα οπου και πηρα ναι μεν κουκλαρα αλλα απο υπηρεσιες τπτ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Diana
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, kolonoskopos83, Gingos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2019
Τα ίδια και τα ίδια υφος λες και σου κάνουν χάρη ειδικά όταν παίρνεις απλό πρόγραμμα που κοστίζει 50€πουλα βιασύνη ξεπετα χειρότερη από κάθε μπουρδέλο των10-20€ο αλλά αφού υπάρχουν ακόμα άτομα που δέχονται αυτή την κοροϊδία και απάτη να έκανε ένα μεροκάματο για να να εισπράττουν τις χειρότερες υπηρεσίες.
Θα πει κανείς ότι τα μαγαζιά αυτά δεν απευθύνονται στον καθένα αλλά μόνο σε όσους έχουν αρκετά φράγκα και λέω εγώ τώρα και πάλι αυτός που διαθέτει αρκετά χρήματα γιατί να χάσει τον χρόνο του και να πάει σε στούντιο ενώ μπορεί και έχει τόσες πολλές πλέον επιλογές σε call girls,μασάζ, ανεξάρτητες με πολύ καλή καλύτερη σχέση απόδοσης-τιμής.

Το στούντιο έχει πεθάνει οι διαθέσιμες επιλογές μας είναι τόσες πολλές ανώτερες που δεν αξίζει ούτε απ'έξω να περνάμε από τα περισσότερα
14 Αυγούστου, 2019
Γλωσσόφιλα δίνει???
15 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα πλακα κανεις τι γλωσσοφιλα κανα φιλακι απο μακρια μπορει πεταχτο μπορει να δωσει.
P
Pngls7
15 Αυγούστου, 2019
Φιλε kordova ειναι κουκλαρα η γκομενα ξερω τι παιζει γενικα με τα στουντιο στο μασαζ τετοια δεν παιζει να βρεις call girll θα βρεις αλλα σε αλλες τιμες να ειμαστε δικαιοι το περιμενα τι θα πεχτει αλλα για ενα πενηνταρι λες δεν βαριεσαι.
P
Pngls7
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4