Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 324 10
Sex Studio 497749
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα υποσχεθεί ότι θα ξαναπάω στην τελευταία συνάντηση - πριν ένα χρόνο σχεδόν - όταν έρθω Αθήνα και έτσι και έκανα μιας και είχα περάσει ωραία.

Δύο ραντεβού σε μία αξιολόγηση.

Πήγα αριστοτέλους αργοπορημένος την πρώτη μέρα στο τέλος της βάρδιας ήταν κλεισμένη δυστυχώς από 19 μέχρι 20 με τρία ραντεβού και έτσι κατέλειξα την επόμενη τριγγέτα.

Μπαίνει στο δωμάτιο φουριόζα και δυναμικά, με κατάλαβε ποιος είμαι μιλήσαμε λίγο, είδε ότι ξεκίνησα τις αγκαλιές κλπ και ακολούθησε και εκείνη.
Στην συνέχεια ωραία στησήματα στην πίπα και ματιές, παίξιμο και με τις μπάλες που έμεινα ικανοποιημένος.
Την εβαλα να μου σηκωθεί λίγο να δω το κορμάκι της το υπέροχο και μετά στήσιμο στα απίστευτο 4 και φωνούλες, με ωραία αίσθηση μέσα της και την κωλάρα της να χουφτώνω ασταμάτητα.
Μετά από λίγο της πρότεινα να τελειώσω στο στήθος της και γύρισε με χαρά να μου την παίξει μέχρι το τέλος ενώ τις χάιδευα τα μαλλιά και την κοίταγα στα μάτια, τα οποία ήταν υπέροχα γαλαζοπράσινα - δεν τα είχα προσέξει την πρώτη φορά, για κανά λεπτό χάθηκα μέσα τους μέχρι να τελειώσω πάνω της.
Την επόμενη μέρα Deparis αντίστοιχη καλή παρουσία και πολύ καλή συμμετοχή ειδικά προς το τέλος - την είχα με τα πόδια στους ωμους μου και έσπρωχνα - που είχα αρχίσει να κουράζομαι λίγο και με παρότρυνε να την γαμήσω/χύσω.
Μετά το τέλος καθήσαμε αρκετά παρέα, δεν υπολόγισα χρόνο αλλά νομίζω αρκετό, μιλούσαμε και λίγες αγκαλιές που μαρέσουν, έφυγα πολύ ικανοποιημένος και γεμάτος και τις δύο φορές.
Να ναι καλά αν διαβάζει, πέρασα πολύ ωραία.

Κόστος 60, όσοι πιστοί σπεύσατε γτ μπορεί να πάρει άδεια.
Εμφάνιση κοπέλας 10/Συμμετοχή 11/Σχέση απόδοσης/τιμής 11 - Σχέση χρονου/τιμής 7.5, βρίσκω λίγο πιεστικό το 15λεπτο στα 50.

Για το στούντιο Τ3:
Ένα φως στο μικρό δωματιάκι πριν το σαλόνι και μετά την είσοδο, μπαίνεις καλοκαίρι από το ήλιο στα σκοτάδια και δεν βλέπεις τίποτα.
Σαλόνι καθαρό.
Δωμάτιο3 πεντακάθαρο, λουξ, ωραία διακόσμιση αν και είχε λίγα νερα στο μπάνιο από πριν σε λογικά πλαίσια και το σημαντικότερο δεν είχε ένα έπιπλο αριστερά/δεξιά από το κρεβάτι να αφήσω τα κλειδιά/κινητό/νερό τα άφησα στο πάτωμα.
Τέλος το ραδιόφωνο απίστευτα ενοχλητικό - για εμένα τουλάχιστον -, σκεφτόμουν την Ζανέτ και άκουγα έναν βαρύτονο να μου μιλάει.
Πάρκινγκ, πολύ δύσκολο ακόμα και για καλοκαίρι έπαιζα φιδάκι στα στενά για κανά τέταρτο μέχρι να βρω.Θυμός
H κυρία της υποδοχής αδιάφορα τυπική - δεν ζητάω τεμενάδες -

Για το στούντιο DeParis:
Διάλεξα το δωμάτιο4 που την είχα συναντήσει την πρώτη φορά, ίδιο με πέρσι λουξ και πεντάκαθαρο.
Το ραδιόφωνο ξανα μου χε σπάσει τα παπάρια στην αναμονή.Κεφάλι σε τοίχο!
Πρόσβαση εύκολη ανάλογα με την ώρα γιατί είναι κοντα στην είσοδο για ποτάμι, έχει άπλετο πάρκινγκ πίσω.
Η κυρία της υποδοχής πρόσχαρη και ευγενική, μου λεγε καλά λόγια για ζανέτ αλλά δεν θυμάμαι τι, δεν έβλεπα την ώρα να πάω στο δωμάτιο.

βρείτε καμια playlist απο YT https://www.youtube.com/watch?v=y_7GSNT8xJU

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Διαγραμμένο μέλος 166652
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
688
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, submalegr, lecastel και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού