Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 44 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χτεσινή καταδρομική με τον συναγωνιστή extramask. Πετύχαμε στην Π. Ερημίτη δύο διαφορετικές με το όνομα Αλίνα. Εγώ πέρασα στην ξανθιά και ο συναγωνιστής στη μελαχρινή. Δυστυχώς η δικιά μου ήταν η φόλα. Πρόγραμμα για γυμνό στοματικό και χύσιμο στα βυζιά. Η πίπα ήταν μόνο 2 εκατοστά μέσα στο στόμα της, και πολύ χειρομαλακία. Αντί να μου σηκωθεί, μου έπεφτε. Οπως πιπιλαμε τη ρώγα του στήθους. Της έκανα παρατήρηση και θίχτηκε. Έβρισα τον εαυτό μου, για την επιλογή που έκανα, και είπα στα γερμανικά "γαμω την πουτανα μου". Έλα όμως που είχε δουλέψει στο παρελθόν σε μπουρδέλα στη Γερμανία και ήξερε γερμανικά! Νόμιζε ότι την είπα πουτανα και θύμωσε. Ήθελε να με στείλει. Αναγκάστηκα να της πω να μου το παίξει για να τελειώνουμε. Της ψεκασα το ένα βυζί, αλλά ακόμη και η μαλακια που μου έπαιξε ήταν τόσο χάλια που τα μισά έμειναν μέσα. Μακρυά, ουστ από εδώ! Πάτε καλύτερα απέναντι, στη μελαχρινή, που το ρουφάει ολόκληρο. Την έχω τιμήσει στο παρελθόν αλλά χτες είπα να κάνω κασκαντεριλικι και πήρα τα αρχιδια μου, και αυτά μισογεμάτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Gavlacticos
Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
29
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, skieros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού