Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Sex Studio 186355
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
2η καταθεση στο στουντελλο αυτο απο μερους μου αυτη τη φορα στην Ηλεκτρα.Ρωσιδα με ραστα πλεον μαλλι,μετριο αναστημα,ωραιο σωμα με εμφανες μαυρισμα,μικρο βυζι με ωραια ρωγα και ωραιο ξυρισμενο μουνακι με χαρακτηριστικη λωριδα.Προγραμμα πηρα το απλο στο 20αρικο.Δωματιο κλασικα καλο και φρεσκο με ντουζιερα,τσοντουλα κλπ.Το μωρο δεν αργησε να ερθει.Εχει βελτιωσει πολυ την επικοινωνια με τον πελατη καθως ξερει αρκετα Ελληνικα πλεον σε σχεση με τα πρωτα της μπουρδελοβηματα.Ετσι χαιρετουρα να σπασει ο παγος και τσουπ στο κρεβατι.Γδυνεται και αρχιζει να τριβει τα βυζια της στο σωμα μου και στο μοριο για να με καβλωσει.Αυτα ηταν τα προκατ της φιλια κλπ δεν παιζουν απο μερους της τουλαχιστον οχι στο απλο.Οταν εγινε μια ψιλοστυση μου εβαλε καποτα για να κανει πιπα.Ειχε κατσει πλαγια προς εμενα οποτε χουφτωνα κωλαρακι αβερτα.Πιπα καλουτσικη και καλης διαρκειας χωρις βεβαια ενασχοληση με μπαλες κλπ.Στο κυριως πιατο την πηρα ιεραποστολικο στο οποιο εβαλε ενα μαξιλαρι κατω απ την λεκανη της.Αρχισα να καρφωνω και να γλυφω -ρουφαω με μανια τις καυλορωγες της.Στο λαιμο δεν δεχεται φιλια με προφαση οτι γαργαλιεται.Γενικα τουλαχιστον στο απλο δεν αφηνει πολλα-πολλα,ουτε και κανει.Το καλο ειναι οτι δεν εκλεβε στο γαμησι του ναντιον με εσπρωχνε με τα ποδια της για πιο βαθεια διυσδυση.Το τελος ηρθε στη σταση των τεσσαρων οπου ειχε καλο στησιμο χωρις να κλεβει παλι.Αντικειμενικα μια μετρια εμπειρια αλλα εγω το 20αρι δεν το κλαψα καθως δεν ζηταγα πολλα-πολλα οποτε ημουν οκ για την δεδομενη στιγμη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2019
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, spirtoulis(2), tsitsibirdis και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2019
Η Ηλέκτρα φίλε μου είναι μια πολύ καλή επιλογή για κάθε συναγωνιστή. Πολύ κάβλα. Συστήνω ανεπιφύλακτα ΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1