Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 167 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταδρομική χθες το βράδυ με το καρντασι μου. Αφού είδαμε το ματσάκι , λέμε μια που είμαστε κέντρο, δεν πάμε και μια βόλτα να τονώσουμε την εντόπια οικονομία;

Τώρα τελευταία λόγω επαγγέλματος , αφήνουμε όλο το συνάλλαγμα Αθήνα , και είναι αμαρτία να μην υποστηρίζουμε τα δικά μας τα κορίτσια . Οπότε μπαίνουμε αμάξι και πάμε για Νίκ. Ουρανού .

Σαν σωστός επαγγελματίας , είχα κάνει την έρευνα μου ( κι ευχαριστώ όλους τους συναγωνιστές εδώ στο μπου), και είχα καταλήξει ή στην Roxy στο Paradise 1 λόγω φωτό, ή στην Χριστίνα στο Φρίξου 14β λόγω κριτικής .

Φτάνουμε στο paradise, αφήνω το αμάξι έξω (έχει σημασία) και μπαίνουμε . Ευγενέστατη η τσατσά, φωνάζει το κορίτσι . Η Roxy είναι μια πιτσιρικα, χαμογελαστή με ωραίο μουτράκι , αλλά ρε παιδιά στα όρια της ανορεξίας . Πολύ αδύνατο , σίγουρα πολύ πιο αδύνατο από τα δικά μου γούστα . Πουλάκι μου δίπλα είναι η μαμά Τερέζα . Φάε λίγο τσιτσί να δέσει το κορμάκι . Θεσσαλονίκη είσαι ...... Έστω ένα κοκομίλκ και μια λουκανόπιτα με καπάκι μπουγάτσα κρέμα διπλή το πρωί στο τέλος (ένδοξες ημέρες Αθηνάς στην Ολγας μετά τα ξενύχτια, για τους παλιούς που θυμούνται )

Τεσπα. Ωραίο προσωπάκι αλλά πολύ skinny για μένα . Οπότε βγαίνουμε και πάμε να συνεχίσουμε . Κι επειδή το αμάξι ήταν έξω από το Red, λέω δεν ανεβαίνουμε να μην ξεπαρκαρουμε άσκοπα; Ανεβαίνουμε , η τσατσά απολαυστική και βγαίνει η Αναστασία . Κορασίδα εξ Ουκρανίας , 1,80 χωρίς τακούνι , μαλούρα μέχρι τον κωλο , ξανθό , με ένα πρόσωπο σούπερ . Τσολιας( εξ ου και ο τίτλος ) .

Λέω στον αδερφό μου, έφυγα μέσα σφαίρα , Χαχαχαχα .

Στα του αγώνα : γλυκό πλάσμα , 60 ευρο χαλαρά και ακά, με συμμετοχή καλή έως πολύ καλή . Μικρό βυζί, ποδαράκι λίγο ενισχυμένο ουκρανικό , αλλά ένα πρόσωπο γεια σας.... το πήγαμε πολύ χαλαρά , αφού τελείωσα και μου λέει που πας, έλα να κάνουμε και μασαζάκι . Εγώ το ευχαριστήθηκα

Βγήκα και κέρασα και τον αδερφό μου. Μέχρι να τελειώσει εντωμεταξύ , καθόμασταν με τη τσατσά σαλονάκι και βλέπαμε pretty woman ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2019
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.476
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, pasok, iuakoya και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2019
Αθηνάς Β.Όλγας...είσαι μέγας που έφερες παλιοκαταστάσεις στο μυαλό μου....
Να σαι καλά...
03 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφέ έχουμε περάσει ωραίες εποχές στη Θεσσαλονίκη .... Ab Fab μέχρι το πρωί , ο Σάκης ο συγχωρεμένος στην πόρτα , και η βραδυα δεν ήταν επιτυχημένη αν δεν βλέπαμε τα πρωινά δρομολόγια της Μεβγαλ. Αθηνά για μπουγάτσα και επιστροφή κατά τις 9 σπίτι.......

Ωραίες αναμνήσεις
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2