Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1019 10
Sex Studio 831690
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πώ για την Άντζελα? Οτι είναι Θεα το ξέρετε απο τις φωτό. έρχεται στο δωμάτιο και αφου τις υπενθυμίζω ποιός είμαι και μιλάμε για λίγο αρχίζει "το εργο". Και επεξηγώ. άρχισε με γλύψιμο σε όλο το σωμα και δίνοντας περισσότερο εμφαση στα @@. αφου συνέχισε το έργο για λίγα λεπτά, μετά μου περνάει το σκουφάκι και αρχίζει την πίπα. Μια πίπα που ίδια δεν μου έχουν κάνει σε άλλο στούντιο - μπουρδέλο. Μιλάμε η κοπέλα το έπειρνε όλο στο στόμα χωρίς αναπνοή. Και συγχρόνως πήρε τα δάχτυλά μου και τα οδήγησε να της βουλώσω τις τρύπες της ενω αυτή συνέχιζε την θεική πίπα. Αφου κατάλαβε οτι ήμουνα έτοιμος να χύσω γύρισε και την τον έχωσα απο τον κώλο. παίδες μιλάμε ότι ο κώλος της είναι σφιχτός και ωραίος. την ώρα που την έπαιρνα απο πίσω αυτή ήταν στα 4 και κοιταζόμασταν στον καθρέπτη. και μετά απο λίγο ήρθε η λύτρωση. σημειωτέον οτι κατα την διάρκεια της πράξης βογκούσε πολύ δυνατα και φυσικα΄και νόμισα ότι ήμουνα με τη γκόμενα μου. Αφου τελείωσα καθήσαμε στο πλάι και μιλήσαμε για λίγο για΄τι κάποιος συναγωνιστής περίμενε στο άλλο δωμάτιο. Άντζελα σε ευχαριστώ για την ωραία ώρα που πέρασα μαζί σου και περιμένω να ξαναδουλέψει σύντομα για να την επισκεφθώ. Θα δουλέψει σε 2 εβδομάδες περίπου. Εγω πάντως θα περιμένω πότε θα ξαναδουλέψει για να την επισκεφθώ και ενδιάμεσα θα πηγαίνω και στην Τζενάρα το κουκλί!!!

Φιλάκια πολά μωρό μου άντζελα και περιμένω να συναντηθούμε σύντομα πάλι

Σημειωτέον οτι αξίζει περισσότερη βαθμολογία αλλά το site δεν το επιτρέπει

φιλάκια ¨αντζελα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2009
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
0
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού