Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 64 10
Sex Studio 157746
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στον οικο μετα από τσαρκα και μην βλέποντας κατι το αξιολογο ειπα να παρω τη τζενη μιας και είναι παλια μου γνωριμη.
Αφου εδωσα το αντιτιμο στην τσατσα την πολυλογου μπηκα στο δωματιο και περιμενα την τζενη.Το δωματιο καθαρο μεν αλλα το σεντονι ηθελε αλλαγη τελος παντων το παραβλεπω αυτό καθως περιμενα 5 λεπτα μεχρι να ερθει το τζενακι.
Η τζενη είναι μια κοπελα περιπου κοντα στα 30 μελαχροινη εχει υψος περιπου 1.60 και στηθος 3αρι ελαφρως πεσμενο.
Στα του αγωνα τωρα η κοπελα ειναι δεκτικη δεν λεει όχι αυτό όχι το άλλο βγαζει παθος και γενικα οι υπηρεσίες της ειναι το δυνατο της χαρτι.
Ξεκινησε με blowjob και μολις κατακαυλωσα την εστεισα στα τέσσερα και αρχισα το σφυροκόπημα εδειχνε παντως να αντεχει και συναμα με καυλωνε με τα βογγητα της.
Αλλαγη στασης ιεραποστολικα οπου εκει ανεβασα ρυθμους και το τελος ηρθε σ αυτην τη σταση.
Συνολικος χρονος παραμονης περιπου 12 λεπτα
Εμφανησιακα ειναι μετρια αλλα από υπηρεσίες ειναι αρκετα καλη και τιμα τα λεφτα που εδωσα με το παραπανω μιας και για ακομη μια φορα η τζενη με επιβεβαιωσε το ποσο καλη ειναι στις υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζένη
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Slenderdancer, Andrew256, dimmits

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2019
Καλησπέρα Jean-claude.
Είμαι μεγάλος φαν και έχω δει πολλές ταινίες σου. Τιμή μας που γαμας στην Πάτρα.
Keep up τις κριτικές σου.
Ευχαριστούμε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1