Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 55 10
Sex Studio 57756
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Εξ' αρχής θα ήθελα να επισημάνω πως η κριτική μου δεν αποσκοπεί να σταθεί ως αντίλογος στο μέλος GAMEOVER που ανέβασε κριτική για την παλιά του γνώριμη Έλλη/Άλεξ. Ωστόσο, αν κρίνω από την κριτική του, η κοπέλα μάλλον προσφέρει τις ανάλογες υπηρεσίες βάση πελατολογίου.

Στο σπορ αυτό πάντα λέω ότι η χημεία είναι ένα από τα σημαντικότερα συστατικά για να κριθεί ένα ραντεβού επιτυχημένο ή αποτυχημένο. Σε άλλους μπορεί να δέσει το γλυκό σε άλλους όχι. Αλλά ας πάρουμε τα πράγματα με τη σειρά...

Η περίπου 22χρονη Έλλη είναι από Βουλγαρία, γύρω στο 1.70, μελαχρινή, όμορφο προσωπάκι, ωραίο σώμα με διάσπαρτα τατουάζ και πίσω κίνηση, αλλά με έντονα πεσμένο στήθος σαν μαστάρια αγελάδας, τα οποία καλύπτει εντέχνως κατά το σαλονάρισμα.

Οι καύλες των ημερών την επέλεξαν για ξεμπούκωμα και χωρίς ιδιαίτερη σκέψη κατέθεσα στην τσατσά το παράβολο των 40€ για ελεύθερο στοματικό και όχι 30άρι που έδωσε ο συναθλητής για την ίδια υπηρεσία κατά τα λεγόμενά του... Θυμός Πριν προλάβω καλά καλά να ολοκληρώσω το φρεσκάρισμα, ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο (γεγονός που με κάνει να διατηρώ κάποιες αμφιβολίες για το αν έκανε ντουζάκι έπειτα από τον προηγούμενο πελάτη). Χμμμ;

Κάτσαμε για λίγο στο κρεβάτι λέγοντας δυο κουβέντες, μιας και μιλάει καλά τα ελληνικά και ξεκίνημα με λίγα χάδια εκατέρωθεν, αποφεύγοντας από πλευράς της τα φιλιά και το δαχτύλιασμα μπρος και πίσω. Ξαπλωμένος εγώ και έχοντάς την από πάνω μου να τραβάει τον κάτω δρόμο για να ξεκινήσει το στοματικό. Εδώ να σημειώσω ότι η θέα των κρεμάμενων μασταριών ήταν τόσο ντε καυλέ που με έκαναν να κλείσω τα μάτια μου! Προσπερνώντας το συναίσθημα αυτό, ξεκινάει την ακάποτη πίπα για 2-3 λεπτά και πάει να μου περάσει προφυλακτικό! Λέω από μέσα μου: Ώπα τι γίνεται εδώ; Εγώ πλήρωσα για ελεύθερο και θα τον φας με λάστιχο καρχια; ...και χωρίς δεύτερη σκέψη εξωτερικεύω τη σκέψη μου πιο ευγενικά, παίρνοντας για απάντηση ότι δεν πλύθηκα καλά! Κεφάλι σε τοίχο! Πριν προλάβω να της απαντήσω μου περνάει την καπότα και συνεχίζει για 2 λεπτά την πίπα και σταματάει για να με ρωτήσει πως θέλω να την πάρω. Την βάζω από κάτω και αρχίζω κατευθείαν με ανεβασμένες τις στροφές και σχεδόν αμέσως ξεκινάει ένα ρεσιτάλ με ψεύτικα βογκητά και άριες, λες και πάτησε το play στην κασέτα! Κεφάλι σε τοίχο! Μετά από λίγο ήρθε το τέλος... Μάζεψε τα ρούχα της είπε ένα γεια και έφυγε από το δωμάτιο.

Οι υποψίες μου για την καθαριότητά της ενισχύθηκαν, αφού όταν βγήκα από το δωμάτιο είχε ήδη μπει στον επόμενο πελάτη...

Ίσως μ' εμένα να μην έδεσε το γλυκό, ωστόσο προσπάθησα να είμαι όσο πιο αντικειμενικός γίνεται στην κριτική μου. Παραταύτα, η καθαριότητα και η παροχή υπηρεσιών για τις οποίες πληρώνεις, πρέπει να τηρούνται αναμφιβόλως και χωρίς περικοπές ή φθηνές δικαιολογίες. Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλλη
Professoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.034
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Karaman 7, kassler και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2019
Κάποτενια ξεπέτα έπρεπε να γράψεις τύπε μου !!Κουλ
21 Φεβρουαρίου, 2019
Κατά βάθος τα ίδια πράγματα λέμε. Κατανοώ τα σχετικά με την χημεία αν και στην προκειμένη περίπτωση νομίζω πως δεν έχει να κάνει. Η κοπέλα είναι αμφιλεγόμενη και στο προηγούμενο πέρασμα της πολλοί πέρασαν καλά μαζί της και άλλοι όχι και το αναφέρω. Για τα μαστάρια επίσης το αναφέρω όπως και για τα fake βογγητά. Όσο για το παράβολο δεν αναφέρω πουθενά ότι πήρα με τα 30 ελεύθερο στοματικό, με καπότα μου έκανε πίπα. Τώρα που το ξαναβλέπω βέβαια σαν παλιός κριτηκογράφος εκεί που λέει πληροφορίες επίσκεψης έλεγε κάποτε υπηρεσίες κοπέλας, οπότε μπερδεύτηκα και αυτό εννοούσα, τις υπηρεσίες, και sorry για την παραπληροφόρηση.
Το μόνο που ήταν διαφορετικό ήταν το δαχτύλιασμα γιατί σε μένα έκατσε και έφαγε όλον τον μεσαίο μου στον κώλο της, εκεί ίσως έχει να κάνει και η χημεία.

Η εμπειρία μου λέει ότι και εσύ είσαι αντικειμενικός, η κοπέλα είναι αρκετά απρόβλεπτη και αυτό το μυστήριο ίσως να την κάνει και πιο θελκτική.Γλώσσα
22 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ κατάλαβα από την κριτική σου ότι σε γενικές γραμμές έμεινες ευχαριστημένος και πέρασες καλά, σε αντίθεση μ' εμένα που ούτε καν θέλω να το θυμάμαι τη συνεύρεση! Εμμμμ
Ευτυχώς ωστόσο που επιβεβαιώνεις ότι η κοπέλα είναι με τις ώρες της, γιατί θα έβγαινα ο τρελός του χωριού! Κουλ
25 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε καμιά περίπτωση κύριε καθηγητά Γλώσσα
Εξάλλου λίγο πολύ τα γούστα μας συμπίπτουν Γλώσσα
Έχεις βοηθήσει και αισθάνομαι άβολα που δεν έπραξα το ίδιο Λύπη
Επιφυλάσσομαι όμως Κουλ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4