Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Διαβασα οτι φερανε καινουριο πιπινι γαλακτος, το οποιο ειναι και αποδοτικο μεσα στο δωματιο, και σαν
πιπινοσφαχτης πηγα καρφι για αυτην, βγενει το μικρο απο το κουζινακι, αδυνατο μωρο, με καυλιαρικα εσωρουχα,
σουτιεν το οποιο κρατουσε καλα τα βυζακια του, και αφηνε να φανουν οι ρωγιτσες, προσωπακι ομορφουλικο,
μου θυμιζε κατι απο Τζενη Θεωνα, θα μπορουσε να ηταν η μικρη αδερφη της, επιδερμιδα λευκη με απαλες τανλαινς.
Κοντοσταθηκα μπωρω να πω, αλλα ειπα δεν γαμιετε μολις ακουσα 40€ γυμνο. Οποτε περασα μεσα, λεω ποσο φολα θα ειναι.??
Το μικρο μπηκε μεσα, ελληνικα μηδεν, αγγλικα ελαχιστα, αρχησε να γδυνετε, προσπαθησα να μπαλαμουτιασω στα ορθια,
αλλα οι κινησεις της ηταν μηχανικες να με ριξει στο κρεβατι, αντιθετα την εριξα εγω και την μπαλαμουτιασα ελαχιστα με αυτη μπρουμητα,
με κλεισμενες μηχανες να μην κανει τιποτα σε σημειο που νωμιζα οτι κατι επαθε, προκαταρτικα απο μερους της
κανενα, εποιασε το καυλι που ειχε γινει καγκελο και το πηρε στο γλυκο το στοματακι της, χερακια στο μουνακι
της αφησε, και μου το εφερνε και κοντα, μου, η πιπα της καλη αν και επαιζε μονο με το κεφαλακι, και αυτο διπλα στο
μαγουλο, αν την αφηνα ακομα λιγο ισως με τελειωνε, αλλα ηθελα να γαμισω το μικρο μουνακι της.
Στην πραξη το μωρο απο κατω φανταζει μαγικο, το δερματακι της ειναι αψεγαδιαστο, απαλο, τα βυζακια της λακταριστα,
αν και τα τραβαει η βαρυτητα, και αν στα 20 αρχισανε να ψιλοσακουλιαζουν, που να τα δει στα 30...
το μικρο καθησε και την γαμισα οπως ηθελα, θα την χαρακτηρισα πτωμα, και οχι κομοδινο, γιατι τα κομοδινα, αμα
τα σπρωξεις κανουν και θορυβο.!! Την γυρισα στα 4α, μια καποτομυρωδια απο το μουνακι της μου ηρθε, αλλα ηταν για λιγο.
Καθολη την διαρκεια της πραξης δεν εβγαλε κιχ, ουτε ενα βαχ αχ, και εκμεταλεβομενος την μην γνωση Ελληνικων, επιδοθηκα
σε βρωλοχιες εις βαρως της, που με την μοντελε εικονα της αναψα και την εχυσα....
Γενικα το μικρο ειναι μονο εμφανιση, ειναι νωρις ακομα και δεν το κατεχει το αθλημα, στο τελος αφου την εχυσα, πηγε καπως
να εκδηλωθει αφου ανταλαξαμε σκαμπιλακια στα κωλομερια, αλλα εως εκει, στο κρεβατι δεν εκδηλωθηκε ουτε στο 1%.
Αντε χυσε να φυγω μου φανηκε και οχι θα σου παρω το μυαλο...συστηνετε για πιπινοφακερς, που θελουν να την βαλουν στα τροπαια
τους, παραπερα.??? Αν βελτιωθει με τα χρονια, ισως σβησει πολες απο το χαρτη, αλλα ισως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Λωρέτα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
384
Likes:
5.628
Πόντοι:
11.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, kwlobaras, παπας βενεδικτος θ΄ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού